5 důvod, proč vás chce dovést k orgasmu (vždycky)

5 důvod, proč vás chce dovést k orgasmu (vždycky) 5 důvod, proč vás chce dovést k orgasmu (vždycky) Aach!
5 důvod, proč vás chce dovést k orgasmu (vždycky)
{loadposition breadcrumb}

5 důvod, proč vás chce dovést k orgasmu (vždycky)

Aach!

I když občas narazíme na id*ota, pro kterého je vrchol uspokojení jen jeho osobní blaho, ve většině případů máme v posteli čest s princem, kterého kromě vlastního uspokojení zajímá na maximum také to naše a to hned z 5 důvodů!

1. Rostoucí blaho pro nás, rostoucí ego pro něj. No jasně, kdyby mohl, poplácá se v momentě našeho vrcholu po rameni. Jsem dobrej, jsem dobrej, jsem nejlepší!

2. Miluje náš aach výraz! Ano, propneme záda, lehce zakloníme hlavu a se zavřenýma očima zařveme na svět všechna citoslovce blaha! Ach, och... Možná si myslíte, že právě zkřivený obličej a tělo v křečích ho zažene do kouta, ale jste na omylu. Právě jste mu předala největší zadostiučinění všech jeho snah!

3. Udělá vám radost! Samozřejmě, že nás potěší kytky, čokoláda, prstýnek, řetízek, tričko, boty i kabelka, ale pořádný orgasmus, který se jen tak v samoobsluze koupit nedá, je dárek nad dárky! A neříkejte, že ne...

4. Procento zamilovanosti stoupá! Můžete zažívat dokonalé procházky i večeře a ve společných debatách, ve kterých zažíváte přestřelku hlášek z vašich oblíbených Simpsonů, máte motýlky v břiše a v hlavě se vám převaluje myšlenka, že by to mohl být ten pravý. Ve chvilce, kdy ale zažijete společnou postelovou jízdu na vrchol jste si najednou jistá na 100%.

letsdoitagain

5. Nejlepší důkaz vzájemné přitažlivosti! Znáte chlapi, ano, při troše štěstí najdete partnera, který ocení utřený prach, nový sestřih i dokonalé šaty, které jste navíc sehnala ve slevě. Všimne si toho a ještě to zvládne okomentovat. Ve většině případů si ale na kompliment musíte chvilku počkat a pokud ho chcete opravdu slyšet, musíte se naučit nahrát na smeč. V posteli je ale všechno jinak a pokud je pro vás muž schopný udělat cokoliv, berte to jako němý příval těch nejlepších komplimentů.

Související články:

Inspirace: Fit ženy, které dřou pro postavu snů
8 věcí, které ve vztahu muži prostě neřeší
Jennifer Aniston a Justin Theroux si řekli své ANO!
sledujte nás na instagramu