Festivalová sezóna: Užijte si s námi Hip Hop Kemp

Festivalová sezóna: Užijte si s námi Hip Hop Kemp Festivalová sezóna: Užijte si s námi Hip Hop Kemp Tak co, pojedete?
Festivalová sezóna: Užijte si s námi Hip Hop Kemp
{loadposition breadcrumb}

Festivalová sezóna: Užijte si s námi Hip Hop Kemp

Tak co, pojedete?

Velká spousta domácích i zahraničních hip hop umělců na jednom místě? To zní jako super plán akce, která už počtrnácté proběhne od 20. do 22. srpna ve Festivalparku V Hradci Králové.

Mnoho hlavních hvězd na Hip Hop Kemp přicestuje až z dalekých Spojených států. Kromě uznávaných Ghostface Killah & Raekwon se představí například mladý cenami ověnčený talent Joey Bada$$, který svou velkolepou show českému publiku představí vůbec poprvé. Mezi nejnovější vyhlášené hvězdy patří Demigodz - Apathy & Celph Titled + DJ Illegal of Snowgoons. Přestože se dočkají zakrytého hangáru, o silný zážitek nabitý energií rozhodně nebude nouze.

Svoje příznivce si najde i nový projekt, který vytvořil Ego z Kontrafaktu, Podzemgang. Muzikant, který jezdí na Hip Hop Kemp už od prvního ročníku, je prostě legendární a skvělá atmosféra doprovází každý jeho koncert. Podzemgang je pak novým spontánním projektem, který vás okouzlí. Těšit se ale můžete i na Kontrafakt v klasickém duchu a další hvězdy naší scény v čele s Vladimírem 518.

Návštěvu ale bude mít Kemp letos i z Polska odkud se na stage dostane Bisz & B.O.K. Gramofony, z Nitry potom Kaidžas & DJ Luccoa. A na koho se můžete těšit dál? Rozhodně na Yelawolfa, Prhyma nebo Ratkinga, Marpa, Strapa i Separa a mnoho dalších... Bude to zkrátka velká jízda a vy ji stejně jako my rozhodně nesmíte zmeškat! Těšíme se na vás v kotli!

HHK_poster_1_LINEUP_NEW

Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Eventim a Pandaticket.cz. A více informací o celé akci hledejte na http://www.hiphopkemp.cz/.

Související články:

Pojďte na návštěvu: Jak bydlí reálná Carrie Bradshaw
JOY TIPS: Zdravé lívance podle fitness redaktorky Týny
#bebeauty: Jak být fotogenická podle Chrissy Teigen
sledujte nás na instagramu