Hit Instagramu: Profil plný ženských nedostatků

Hit Instagramu: Profil plný ženských nedostatků Hit Instagramu: Profil plný ženských nedostatků To tu ještě nebylo...
Hit Instagramu: Profil plný ženských nedostatků
{loadposition breadcrumb}

Hit Instagramu: Profil plný ženských nedostatků

To tu ještě nebylo...

Na Instagramu sledujeme neskutečnou spoustu věcí. Možná to ani nezvládneme vyjmenovat, ale mezi naše oblíbence patří hlavně jídlo, fashion inspirace, celebrity, roztomilá zvířata, fotky z cest a beauty záležitosti.

Nyní se ovšem spustila zcela nová vlna fotek, pro které do teď na Instagramu nebylo místo. Více než 144 tisíc uživatelů sleduje profil @loveyourlines. Že vám to nic neříká? Tak telefony do rukou a honem se podívejte.

2 maminky se rozhodly ukázat světu své nedokonalosti a během několika měsíců se k nim připojili ženy z celého světa. Zvolily krásnou formu - černobílé fotky, které ohromily spousty lidí. Uvidíte na nich věci, za které se ženy stydí. Strie a celulitidu. Podle autorek fotografií jsou tyto vady na těle naprosto přirozené a ženy by se s nimi měly naučit žít.

Striím se totiž vyhne málo kdo z nás. Někomu se objeví z důvodu rychlého růstu, jiným po porodu nebo ve stáří. Je to naprosto běžné, přirozené a normální.

Velké množství žen začalo používat hashtag #loveyourlines, díky kterému se můžete přesvědčit, že nejste jediné, které se za některou část svého těla stydí - ovšem úplně zbytečně!

Snimek_obrazovky_2015-08-17_v_13.19.07

Snimek_obrazovky_2015-08-17_v_13.20.04

Snimek_obrazovky_2015-08-17_v_13.20.26

Snimek_obrazovky_2015-08-17_v_13.20.52

Související články:

Fashion inspo: Cara Delevingne 20x jinak
JOY TIPS: Zdravé lívance podle fitness redaktorky Týny
Vyzrajte na menstruační bolesti pomocí jógy