7 nesmyslných očekávání, která máme od vztahu

7 nesmyslných očekávání, která máme od vztahu 7 nesmyslných očekávání, která máme od vztahu … a měli bychom je hodit za hlavu!
7 nesmyslných očekávání, která máme od vztahu
{loadposition breadcrumb}

7 nesmyslných očekávání, která máme od vztahu

… a měli bychom je hodit za hlavu!

Každý jsme trochu jiný. Jeden miluje vstávání v brzkých ranních hodinách a druhý si rád přispí, jeden miluje vajíčka jako omeletu a druhý fandí těm nahniličko, jeden fandí pivu a druhý pije s oblibou hlavně víno, když jde ale o vztahy máme všichni ledacos společného! Například očekávání, jak to celé bude jedna velká dokonalost! A ona je... I není! Na jaké vysněné parametry vztahu se všichni těšíme a přitom s realitou mají jen máloco společného? My jsme jich ve výzkumu s našimi kamarády našli hned sedm.

1. Bude číst naše myšlenky. Krásná iluze no. 1, která se ve skutečnost promění snad jen s kouzelným lektvarem nebo se zlatou rybkou. Tohle prostě nejde, pokud po druhém něco chcete, řekněte mu to narovinu a nedoufejte, že s jedním vzdychnutím do prázdna, přijde záplava pochopení!

2. Všechno budeme dělat spolu a se vším si vzájemně pomůžeme! Ano, on vám pomůže zabít pavouka na zdi, vy mu pomůžete vyžehlit košili... Naopak to ale půjde jen ztěžka (a i když teď trochu přeháníme, jsou prostě věci, na které budete vždycky sami)!

3. Vztah jak z první republiky! Jasně, že vás pozve na večeři a sem tam přinese kytku. Vy se zase namalujete a budete vděčná za to, když vám na procházce nabídne rámě. Etiketu první republiky ale nečekejte a pokud ano, připravte se, že vám za chvilku řekne: „Zavřete oči, odcházím!“

4. Paměť jako slon! Jasně že doufáte, že si vryje do paměti jaká se vám líbila tehdy na dovolené kabelka, ale upřímně, pamatujete si kdy začíná Mistrovství světa v ledním hokeji?

5. Nikdy se jeden na druhého nebudeme zlobit! Určitě. Tak první dva tři měsíce v opojení smyslů odpustíte tomu druhému cokoliv. Po čase ale odhalíte pár zlozvyků a vsaďte se, že oheň bude na střeše!

6. Žádný afekt, jen správné uvědomělé reakce! Opravdu si myslíte, že když i po padesáté najdete na lince použitý pytlík od čaje, že to zvládnete s klidem? Vzpomeňte si na Charlotte!

7. Všechno půjde hladce! NE, NE, NE!   

Související články:

Hit Instagramu: Profil plný ženských nedostatků
5 důvod, proč vás chce dovést k orgasmu (vždycky)
Pojďte na návštěvu: Jak bydlí reálná Carrie Bradshaw
sledujte nás na instagramu