Musíte navštívit: Jsem stylová a fit - VELKÉ FINÁLE!

Musíte navštívit: Jsem stylová a fit - VELKÉ FINÁLE! Musíte navštívit: Jsem stylová a fit - VELKÉ FINÁLE! Žluté lázně ožijí!
Musíte navštívit: Jsem stylová a fit - VELKÉ FINÁLE!
{loadposition breadcrumb}

Musíte navštívit: Jsem stylová a fit - VELKÉ FINÁLE!

Žluté lázně ožijí!

Určitě vám neunikla akce, díky které mohou 3 ženy bojovat za své stylové a fit já. 3 soutěžící, Andrea, Eva a Světlana, se již téměř 3 měsíce potí v posilovně, zlepšují svou kondičku a dodržují jídelníčky. Snaží se ze všech sil akaždým dnem jsou blíže cíli.

Kotex výzva je žene stále dopředu a finále je už skoro za dveřmi. Která z finalistek prošla největší změnou? To se dozvíte už 19. září 2015 v pražských Žlutých lázních.

Velké finále začíná ve 14:00 a můžete se těšit na skutečně bohatý program! Podrobnější informace naleznete v události na Facebooku: Jsem stylová a fit: VELKÉ FINÁLEUrčitě si nezapomeňte přibalit sportovní oblečení, bude se vám hodit.

Čeká vás totiž nejen spousta zábavy, ale i trocha dřiny. Budete mít jedinečnou možnost vyzkoušet si posilovací lekce s pomůckami Flowin a LebertSpartan Workout, kruhový trénink a Beast Body Workout. Skvělá bude i Beast Challenge - výzva v počtu kliků, dřepů a angličáků. To vše bude probíhat za asistence profi trenérů.

Pokud jste si stejně jako my oblíbili cvičení podle videí na stránce www.jsemstylova.cz, tak si určitě nenechte ujít posilovací lekce na pláži pod taktovkou trenérek, které videa natáčely.

Po cvičení se budete moci nechat nalíčit a učesat, což určitě oceníte až na pódiu vystoupí třeba Majk Spirit nebo DJ Roxstar!

Tak neváhejte a vyrazte 19.9.2015 ve 14:00 do Žlutých lázní. Vstup je ZDARMA! Stačí použít heslo "Kotex - Jsem stylová a fit."

S kým z vás se tam uvidíme? My se už teď nemůžeme dočkat!

KTX_419_fin-event-A1-1

Související články:

Neubližujte si! 5 mínusů pro tělo s nedostatkem vody
Inspirace: Fit ženy, které dřou pro postavu snů
5 cviků pro lepší výsledky z běhaní
sledujte nás na instagramu