Reklama

Fashion news: Prsteny Shit Happens i online módní festival

Fashion news: Prsteny Shit Happens i online módní festival Fashion news: Prsteny Shit Happens i online módní festival Máme novinky!
Fashion news: Prsteny Shit Happens i online módní festival
{loadposition breadcrumb}

Fashion news: Prsteny Shit Happens i online módní festival

Máme novinky!

Sledovat aktuální trendy nás prostě baví a tentokrát máme hned několik tipů, o které se s vámi prostě musíme podělit!

Ručně vyráběné kožené doplňky L/U od Lucie Kratěnové

Spojte v hlavě fascinaci tradičním brašnářstvím společně s touhou tvořit doplňky z kvalitního materiálu s nadčasovým designem a vznikne vám L/U, tedy ručně vyráběné kožené doplňky od Lucie Kratěnové, která sama o své tvorbě říká: „Inspirace vychází z naplno vnímané a prožívané každodennosti. Římsa domu, vazba staré knihy, stín… A především brašnářské řemeslo jako takové. Jeho čisté klasické tvary, elegance, funkčnost, poctivost.“ Designové peněženky, bloky i pouzdra seženete nově v Debut Gallery a vsaďte se, že po jejich koupi už je nikdy nedáte z ruky!

lu

Pharrell Williams představuje své superstar pro adidas Originals

Tenisky Superstar od značky adidas Originals slaví už 45. výročí. První polovinu roku slavily pod taktovkou nových designů Pharrella Williamse a ani v druhé části roku se bez Pharrella neobejdou. V nové kampani vybral pět kreativních umělců, které považuje za skutečně originální a autentické v jejich tvorbě, a společně zjišťují, co znamená být superstar. Americký rapper Pusha T, ruský herec a režisér Grigorij Dobrygin, mexický graffiti umělec a ilustrátor Smithe, čínská vizuální umělkyně a dokumentaristka VJ Mian a japonská návrhářka šperků a doplňků Yoon spolu s Pharrellem účinkují v sérii černobílých krátkých filmů, které odhalují jejich názor na význam slova superstar. A co si o pojmu superstar myslíte vy?

První online fashion&design festival je tady

Kdyby člověk měl navštívit každý festival aktuální tvorby návrhářů a designérů, prakticky by nedělal nic jiného. S novou akcí, která ale vznikla online, si můžeme užívat tématické expozice umělců třeba doma z postele až do 9. září 2015 na www.fdfestival.cz. Cílem projektu je přiblížit nejen český design a módní tvorbu veřejnosti a umožnit jí pohodlné a neomezené brouzdání mezi současnými trendy. Pro návštěvníky je připraven i doprovodný program ve formě rozhovorů, workshopů a módních přehlídek. Tak co, zúčastníte se?

pozvanka_FDF1.013

Nová kolekce prstenů od Shit Happens Black Days

Kdo by si nepamatoval první vlaštovku v podobě porcelánových přívěsků na krk v kombinaci s prstýnky Angry Bitch! Elegantní vzhled a přesto provokativní nádech celé kolekce nás moc bavil a tak jsme si neodpustili koupi alespoň jedné maličkosti. V druhém kole prstenů ze zlata a bílého porcelánu naše nadšení stoupalo a teď? Black Days, které seženete v Debut Gallery nebo na webu www.shit-happens.cz, máme na wish listu a hned po výplatě pro jeden vyrazíme! Malá dokonalost. 

Snimek_obrazovky_2015-08-19_v_22.18.30

Související články:

15 věcí, které byste jako mladí měli dělat na maximum
HOT NEWS: Conversky v novém kabátě!
Pojďte na návštěvu: Jak bydlí reálná Carrie Bradshaw
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama