4 signály, že se z vašeho partnera vyklube žárlivec

4 signály, že se z vašeho partnera vyklube žárlivec 4 signály, že se z vašeho partnera vyklube žárlivec A to chorobný!
4 signály, že se z vašeho partnera vyklube žárlivec
{loadposition breadcrumb}

4 signály, že se z vašeho partnera vyklube žárlivec

A to chorobný!

Trocha žárlivosti může vztahu často prospět. Jeden z dvojice si kvůli drobné scéně druhého uvědomí, jak moc mu na něm záleží a oboustranná spokojenost je opět na scéně. Žárlivost se ale může hravě dostat přes únosnou hranici a během chvilky se tak z roztomilého partnerského aktu promění v peklo, které se nedá přehlížet.

Jak ale odhalíte vyšinutého blázna ještě předtím, než se z milého a starostlivého prince promění v neohroženého bachaře?

1. My. My dva navěky. Tráví s vámi každou volnou chvilku a jakmile se z rande omluvíte kvůli oslavě narozenin kamaráda, urazí se. Nezvládá hromadné večírky a už vůbec nechce jet s vaší partou na prodloužený víkend někam do přírody, chce si užívat jen vás a podsouvá vám neustále myšlenku, jak je šťastný, že už není na světě jen on sám, ale potkal vás, svou dokonalou polovičku.

2. Sociální sítě? Tak to zapomeň! Sdíleli jste fotku z večírku, kde dáváte na tvář pusu svému nejlepšímu kamarádovi z dětství. Možná tahle fotka dostane 100 likes, ale na ten od něj radši nečekejte. Místo pochvalného palce nahoru se radši připravte na výslech, kdo to je, proč to je... Jasně, že na vás na začátku nezvýší hlas, ale co není, může být!

tumblr_mxrm40yrYx1qejlczo1_500

3. Co bylo, bylo, ale chci o tom vědět. Jestli si myslíte, že mluvit o svých ex je s novým partnerem tabu, s žárlivcem je všechno přesně naopak. O vaší minulosti toho chce vědět co nejvíc, stejně tak o všech současných vztazích s kamarády, kolegy i lidech, na které jste se usmáli v tramvaji.

4. Už zase mi lžeš? Každý žárlivec má svou pravdu a jakmile si vloží do hlavy myšlenku, že už týden flirtujete s pokladníkem ze sámošky, vaše pravda se může jít tak akorát bodnout. Jeho domněnky jsou pravda a vaše slovo ztrácí váhu. Na začátku možná u toho jestli je ten sýr prošlý, ale později...

Související články:

15 věcí, které byste jako mladí měli dělat na maximum
4 důvody, proč by ženy měly koukat na porno
10 (divných) faktů o sexu, o kterých nechceme vědět
sledujte nás na instagramu