Co jste nevěděli o ikonických brýlích Ray - Ban

Co jste nevěděli o ikonických brýlích Ray - Ban Co jste nevěděli o ikonických brýlích Ray - Ban To budete koukat!
Co jste nevěděli o ikonických brýlích Ray - Ban
{loadposition breadcrumb}

Co jste nevěděli o ikonických brýlích Ray - Ban

To budete koukat!

Určitě je všichni znáte. Nosí je lidé po celém světě. Víte ale, kdy vlastně vznikly a díky čemu se proslavily?

Vše odstartovali piloti americké armády, kteří potřebovali mít ve vzduchu skvělý přehled. V tom jim ovšem často bránilo slunce. Vše se vyřešilo, když soukromá firma vyrobila nový typ slunečních brýlí Ray - Ban.

Do běžného prodeje se sluneční brýle Ray - Ban dostaly v roce 1937. Nákupní horečka začala hned po tom, co byla v novinách otištěna fotka generála Douglase MacArthura, který měl na nose slavné pilotky. Další vlna šílenství vypukla díky filmu Top Gun, kde nedal Tom Cruise bez brýlí ani ránu.

Nyní nosí Ray - Beny téměř každý, včetně celebrit. Jde totiž o skvělou investici! Ochrana zraku, styl a nadčasovost v jednom - no neberte to.

V brýlích AviatorWayfarer i třeba Clubmaster můžete velmi často vidět například Blake Lively, Rachel Bilson, Beyonce, Roberta Pattinsona, Victorii Becham, Kate Hudson nebo Selenu Gomez. A jak jim sluší!

Kate_Hudson

Robert-Pattinson_copy

victoria_beckham

Beyonce_

Selena_Gomez

blake_lively

Do galerie jsme vám přidali ještě pár modelů, na které si brousíme zuby my. A pokud nosíte dioptrické brýle a už vás nebaví nudné nepohodlné obroučky, tak se do těch od Ray - Ban zamilujete! Skvělý výběr najdete v OPTIQUE Ray-Ban Store, kam chodíme pro stylové kousky i my! 

Fotogalerie:

Související články:

Vyberte si skvělé sluneční brýle podle tvaru obličeje
Make-up pod brýle / JOY Beauty Studio
Fashion vývoj za posledních 100 let ve 2 minutách

sledujte nás na instagramu