Back to School: Designové tužky, bloky, pravítka

Back to School: Designové tužky, bloky, pravítka Back to School: Designové tužky, bloky, pravítka Povinná výbava z papírnictví, která vám startem nového roku nesmí chybět, je tady!
Back to School: Designové tužky, bloky, pravítka
{loadposition breadcrumb}

Back to School: Designové tužky, bloky, pravítka

Povinná výbava z papírnictví, která vám startem nového roku nesmí chybět, je tady!

Ať už zahajujete nový rok ve škole, nebo jste se jen díky našemu zářijovému JOY speciálu na téma Back to School, které v časopisu najdete na stránkách 34 až 39, rozhodli navštěvovat od září nějaký kurz, doplnit si výbavu v podobě nového bloku, fix a šanonů můžeme všichni společně.

Už nějakou dobu si nerozumíme se sešity podle předpisu učitelů a naše studenská výbava je vždycky o poznání veselejší. Milujeme jednoduché designové hračičky, které nás motivují k lepším studijním výkonům. Protože kdo by chtěl psát svá moudra na papír bloku s číslem 524, nebo jak se to dneska vlastně značí. Proto jsme se rozhodli pátrat po stylových doplňcích, které nám kromě spolužáků budou závidět i všichni vyučující. A máme vybráno. Letošní nákupy rozhodně provedeme na webových stránkách designville.cz, které v sobě ukrývají kromě stylových lepítek, pravítek i nůžek také super tužky s celou abecedou. Pokračovat pak budeme na muji.eu, kde výbavu doplníme o nejlepší propisky, gelovky a fixy a vše zakončíme na voala.cz, kde skoupíme všechny sešity od prvního po poslední.

Dopřejte si malou ochutnávku, kterou jsme pro vás připravili a vsaďte se, že alespoň o jednu zajímavost obohatíte svou zářijovou tašku i vy!

Náš wish-list na designville.cz začíná nužkami s abecedou...

4417

... pokračuje super mosaznými nůžkami...

nuzky

... a končí nejlepšími lepítky pod sluncem!

4432

Muji.eu je nejlepší kvůli všem těm písátkům a my si přejeme barevné propisky...

muji2

... gelovky...

muji

... a samozřejmě zvýrazňovače.

muji3

A z voala.cz poprosíme všehny sešity. Děkujeme!

voala

voala_2

voala3

Související články:

Back to School: Jak trénovat paměť každý den
Fashion news: Prsteny Shit Happens i online módní festival
Back to School: Ptali jsme se Adama, zakladatele naucmese.cz
sledujte nás na instagramu