První rande: Jak to vypadá v hlavě muže a ženy

První rande: Jak to vypadá v hlavě muže a ženy První rande: Jak to vypadá v hlavě muže a ženy Koukněte se!
První rande: Jak to vypadá v hlavě muže a ženy
{loadposition breadcrumb}

První rande: Jak to vypadá v hlavě muže a ženy

Koukněte se!

Když jsme nedávno vyráželi do kina a přemýšleli, na co dneska zajdeme, volba padla na nový animák od Pixaru s názvem V hlavě. Nepřečetli jsme si samozřejmě o čem film je a nechali jsme se nalákat jen krátkým trailerem, který se na nás usmál na zdi Facebooku. Už v půlce filmu jsme ale věděli, že z kina budeme odcházet nadšení. Podívat se totiž do hlavy na čtyři postavičky ztělesňující lidské emoce, které nás ovládají, na jejich hádky i dohody, na jejich úspěchy i totální přešlapy, které na nás mají až neuvěřitelný vliv, bylo prostě báječné a my tak můžeme film hravě doporučit úplně všem.

Přeci jen jsme se ale ve většině příběhu koukali jen do hlavy malé Riley a upřímně by nás zajímalo spíš nakouknutí do hlavy o kousek starších mužů a žen! A máme to... Chvilku jsme hledali až jsme se zastavili na dokonalém videu, které ukazuje, co se děje v hlavě muže a ženy na prvním rande!

Nás to skvěle pobavilo a věříme, že se stejně tak zasmějete i vy! A až dokoukáte tohle video doma, vyrazte i na film V hlavě do kina.

Bude se vám vážně líbit. Slibujeme!

Související články:

Amanda Seyfried v číslech: 1 žena, 22 filmů, 3 svatby
10 věcí, které můžou zničit vaše přátelství
4 signály, že se z vašeho partnera vyklube žárlivec
sledujte nás na instagramu