Chcete získat svůj styl? Osvojte si 7 základních zvyků

Chcete získat svůj styl? Osvojte si 7 základních zvyků Chcete získat svůj styl? Osvojte si 7 základních zvyků Nebo už je máte dávno zažité?
Chcete získat svůj styl? Osvojte si 7 základních zvyků
{loadposition breadcrumb}

Chcete získat svůj styl? Osvojte si 7 základních zvyků

Nebo už je máte dávno zažité?

I když je spousta lidí jiného názoru, my tvrdíme, že styl není o penězích. Skvělé fashion kousky nemusí být drahé. A pokud přece jen chceme investovat do věcí, které stojí mnohem více, než nám náš rozpočet dovoluje, vyplácí se počkat, šetřit a pořídit si kvalitní a nadčasové kousky.

Styloví lidé často ani neví, jak to dělají, ale jejich outfity mají vždy šmrnc. Pokud vašemu looku ještě něco chybí a stále se hledáte, zkuste 7 věcí, které mají fashion maniaci vrozené. Třeba vám to pomůže…

1. Oblékejte se kvůli sobě! V době, kdy nebyl Instagram, módní blogy a nefotily se veškeré looky, lidé věnovali mnohem více času sami sobě. Nechtěli se zavděčit módním značkám a svým oblečením se chodili chlubit ven - do barů, divadel a kaváren. Takže zahoďte foťák, zujte nepohodlné značkové boty a svůj outfit si užijte!

2. Nepomlouvejte a nesuďte. Pokud se vám něčí styl nelíbí, nehaňte ho. Zkuste se podívat na jednotlivé kousky a zamyslete se nad tím, co člověka vede k tomu, že kombinuje oblečení právě takto. Třeba se i z (na první pohled) nehezkého celku inspirujete…

3. Buďte sebevědomí. Pokud umíte svůj styl prodat, skvěle na vás vypadá třeba i šedé XXL tričko vašeho přítele. Noste, co chcete, na co máte náladu a nenechte si nic diktovat.

4. Odlište se. Odprostěte se od zajetých kolejí. Pokud máte na večer připravené malé černé a lodičky, protože se to od vás očekává, ale ze všeho nejvíce byste si chtěli vzít oversize top a kalhoty, tak do toho. Pravidla jsou od toho, aby se porušovala!

Snimek_obrazovky_2015-08-26_v_12.14.04

5. Přijímejte komplimenty. Pokud vám někdo pochválí boty, neshazujte je se slovy:,,Ale, děkuju, ty byly ve slevě a moc se v nich necítím.”

6. Nebojte se nakupování. Správný fashion maniak najde fajn věci i v tom nejhorším sekáči.

7. Nekopírujte. Inspirujte se. Sledování blogů je fajn, ale vyvarujte se nákupu úplně stejných věcí, jaké vidíte na fotkách. O tom to přece není...

Snimek_obrazovky_2015-08-26_v_12.13.11

Související články:

Nervozita a nevkus aneb celebrity poprvé na červeném koberci
Nejžhavější pánská selfie! Kdo je váš favorit?
Amanda Seyfried v číslech: 1 žena, 22 filmů, 3 svatby