JOY TIPS: Stylové opalování podle online redaktorky Karolíny

JOY TIPS: Stylové opalování podle online redaktorky Karolíny JOY TIPS: Stylové opalování podle online redaktorky Karolíny
JOY TIPS: Stylové opalování podle online redaktorky Karolíny
{loadposition breadcrumb}

JOY TIPS: Stylové opalování podle online redaktorky Karolíny

Léto je pomalu u konce, ale některé z nás mají dovolenou plnou slunce ještě před sebou. Přinášíme vám tedy letní i podzimní inspiraci přímo z redakce.

Valentina, šéfredaktorka

Od zítřka nás opět čekají tropické teploty, které ze srdce nesnáším. Je mi strašné vedro a moc mi to nemyslí. A i když vyrazím ráno z domu celkem upravená, tak do hodiny mi vše, co jsem si na obličeji tak pracně vytvořila, steče na zem. To mi na už tak podrážděné náladě nepřidá. Naštěstí ale MAC přišel se skvělým produktem. Osvěžujicí sprej FIX+  je v takovém počasí naprostým must-have! Jde o ukliďnujicí hydratační sprej, který zafixuje líčení, ale zároveň i hydratuje pokožku. Můžete ho použít jak před aplikací make-upu, tak i po ní, stejně tak jako kdykoli po celý zbytek dne. Můžete vybírat z kolekce, která se skládá ze sprejů s výtažky z kokosu, růže nebo třeba i okurky. Toto skvělé osvěžení pořídíte za 480 Kč.

image005

Veronika, beauty redaktorka

Blíží se období vinobraní a burčáků! A jako rodilá Jihomoravačka vám doporučuji – nepijte mýdlovou vodu, která se čepuje v no name stánku u vás na náměstí a místo toho radši vyrazte na prodloužený víkend na jižní Moravu. Nebudete litovat! Rodinná vinařství a malebné penzionky se na jižní Moravě rojí jako houby po dešti, sklepů je tolik, že nebudete vědět do kterého zapadnout dřív a objíždět je můžete krásnou krajinou na kole. První burčáky a vinobraní jsou skoro v každém městě a vesnici doprovázené slavnostmi a programem, takže kromě dobrého vína a paprsků slunce můžete nasát i trochu folkloru a ochutnat místní dobroty. A proč o tom píšu už teď? Protože máte nejvyšší čas vybrat, na které vinobraní zamíříte a rezervovat si ubytování, která na tyto akce bývají beznadějně plná. Já už tento víkend vyrážím na inspekci nádherného penizonu a vinných sklepů Villa Daniela v Úvalech, abych náhodou něco nepropásla. Další vinařství budou následovat! :) 

460016_191150270987712_1341256083_o

Tereza, online editor

Co dát do tipu tento týden jsem nevěděla hodně dlouho. Přemýšlela jsem, co mi za poslední dobu udělalo velkou radost, takovou, že bych se o ní mohla podělit a předat ji zase dál a mám to! Rozhodně moje dovolená. Týden, který jsem strávila v Adršpašsko-teplických skalách, byl jedna velká pohádka. Svět bez signálu a připojení, pohoda, klid a dokonalá příroda. Vyrazte tam taky, alespoň na prodloužený víkend. Stojí to vážně za to a odpočatí budete po pár dnech ve skalním ráji na půl roku dopředu.  

Snimek_obrazovky_2015-08-26_v_14.39.29

Sandra, grafička

Máte rádi originální designové doplňky? Pokud ano, značka VAHO Trashion vás nadchne stejně jako mě. Své produkty totiž vyrábí z nepotřebných reklamních bannerů. Na světě se denně nashromáždí neskutečné množství tohoto "odpadu", tak proč ho nezrecyklovat pravě takto. Mě to přijde jako báječný nápad. Každý banner má svůj příběh, který vdechne finálnímu produktu duši. Vše je výsledkem ruční práce a každý kus je nezaměnitelný. Co vy na to, líbí? Pokuď vás zajímá víc kouknětě na www.vahoshop.cz.

11866420_435236303348285_820848498114521149_n

Kristýna, fitness redaktorka

O víkendu jsem se vrátila z dovolené snů, kde jsem se snažila surfovat. Možná je to silné slovo – vlastně jsem se spíš snažila se na prkně alespoň pár vteřin udržet. A bylo to naprosto super. Tenhle sport mě pohltil a já jsem rozhodně nebyla chytat správné vlny naposled. Měla jsem v plánu vyzkoušet i paddle board, ale to mi bohužel nevyšlo, tak jsem na paddleboardisty ve francouzském Biscarrosse alespoň koukala. Mrk. :) Hodlám to ale ještě napravit tady v Čechách. Na výběr už máme z několika půjčoven a prázdniny a letní teploty se nám krátí. Takže – kdo do toho jde se mnou? Mrkněte třeba na http://sup-trip.cz/sup-pujcovna/ nebo http://www.zlutelazne.cz/cz/paddleboard/ nebo http://www.kibokoboards.cz/pujcovna/. Já se už nemůžu dočkat. 

11951830_10204653589916647_4410219813722471850_n

Mariya, fashion redaktorka

Jste DIY maniák? Jestli nadšeně kývete hlavou, rozhodně se vám bude líbit projekt, který rozjel Deichmann. Oslovil několik českých DIY blogerek aby vytvořily svou vlastní obuv. Každé z nich byly poskytnuté bílé plátěné tenisky a kreativní set s výzvou, aby si je ozdobily podlé své fantazie. Na výsledek se můžete mrknout tady a v pátek se už bude vědět, který model vyhrál. 

Gabriela_-anetagabriela.blogspot.cz

Karolína, online redaktorka

Dovolená v miloveném Splitu je už za dveřmi a já se nemůžu dočkat, až si dám vychlazené Karlovačko už k snídani. Nejvíc se ale těším na koupání, slaná voda má vždy blahodárné účinky na mou pleť, vlasy, zuby i nehty. Občas přemýšlím, jestli jsem se neměla narodit o pár set kilometrů jinde, protože celá moje rodina zbožňuje teplo, moře, lidi i kuchyni, kterou najdete jen na pobřeží. Ale to by bylo na delší povídání. Dneska jsem vám chtěla napsat hlavně o jedné věci, do které jsem se zamilovala. Jde o super stylovou zlatou nafukovací labuť, na které se musí opalovat jedna báseň! Já ji objevila na Instagramu. Chiara Ferragni si na ní užívá v Dubrovníku. Od doby, co jsem na ni narazila, přemýšlím, jak ji během pár hodin, které zbývají do odjezdu na dovolenou, získat. Na internetu je vyprodaná. Letošní opalování na moři tak budu muset absolvovat na svém neonově růžovém kruhu. Ale příští rok ji seženu, to mi věřte!

Snimek_obrazovky_2015-08-26_v_12.48.40

Související články:

JOY TIPS: Zdravé lívance podle fitness redaktorky Týny
JOY TIPS: Zjistěte, na co šetří fashion redaktorka Mája
JOY TIPS: Levné nákupy na webu podle fitness redaktorky Týny
sledujte nás na instagramu