Kosmetika ve Fashion Areně? Jak jinak než za výhodnou cenu!

Kosmetika ve Fashion Areně? Jak jinak než za výhodnou cenu! Kosmetika ve Fashion Areně? Jak jinak než za výhodnou cenu! Potřebujete nový parfém či obnovit svou kosmetickou výbavu? Ve Fashion Areně je možné spojit obojí.
Kosmetika ve Fashion Areně? Jak jinak než za výhodnou cenu!
{loadposition breadcrumb}

Kosmetika ve Fashion Areně? Jak jinak než za výhodnou cenu!

Potřebujete nový parfém či obnovit svou kosmetickou výbavu? Ve Fashion Areně je možné spojit obojí.

Outletové centrum ve Štěrboholích není jen o výhodných slevách na oblečení, ale nabízí i obchody věnující se osobní péči. V obchodě FAnn parfumerie najdete kromě parfémů i dekorativní kosmetiku a celou řadu kosmetických a koupelových doplňků. Značky jako Dolce&Gabbana, Hugo Boss, Giorgio Armani, Versace, Lacoste, Calvin Klein, Bulgari, Versace či Gucci jsou samozřejmostí. Druhým kosmetickým obchodem, ale s neméně zajímavou nabídkou, je The Cosmetics Company Store. Ten nabízí luxusní zboží, avšak stále za velmi příjemné ceny. Dámská kosmetika značek Estée Lauder, MAC, Bobbi Brown či Clinique je každé ženě, která o sebe ráda pečuje, známým pojmem. V obchodě The Cosmetics Company Store najdete kosmetické produkty, dekorativní kosmetiku na líčení očí, rtů a tváří, limitované edice make-up palet či nové kolekce rtěnek. Ke kosmetice neoddělitelně patří i módní doplňky. Ani o ty není ve Fashion Areně nouze. V obchodech Klenoty Aurum či Festina najdete hodinky, náhrdelníky, prsteny, náramky a mnoho dalších inspirativních doplňků, které dokonale podtrhnou váš styl. Pokud jsou nedílnou součástí vašich doplňků brýle, ani pak nemusíte daleko. V obchodě Fokus optik se o vás dobře postarají. Zákazníkům nabízejí nejen kvalitní a značkové zboží z řad brýlových či slunečních obrub, ale také například kontaktní čočky. Vše samozřejmě v prvotřídní kvalitě a za outletové ceny.

Soutěžte s námi o 10 voucherů do Fashion Arény! Stačí zaslat odpověď na soutěžní otázku na soutez@joyonline.cz s předmětem emailu "Fashion Aréna". 

  
Soutěžní otázka:
Ve Fashion Areně můžete při nákupech zabavit i děti, a to:
    •    pouze v dětském koutku
    •    v dětském koutku, na venkovním hřišti či zmrzlinou ve food courtu
    •    pouze zmrzlinou ve food courtu


Nápovědu najdete na www.fashion-arena.cz.
sledujte nás na instagramu