Pět důvodů, proč byste měla vyměnit model

Pět důvodů, proč byste měla vyměnit model Pět důvodů, proč byste měla vyměnit model Znáte to, místo učení jste měla předešlý večer mnohem zábavnější program a ráno se toho cestou za povinnostmi snažíte dohnat co nejvíc.
Pět důvodů, proč byste měla vyměnit model
{loadposition breadcrumb}

Pět důvodů, proč byste měla vyměnit model

Znáte to, místo učení jste měla předešlý večer mnohem zábavnější program a ráno se toho cestou za povinnostmi snažíte dohnat co nejvíc.

Jenže ten, který by vám mohl poradit a napovědět, odmítá spolupracovat. Informace vám snad naschvál sděluje šnečí rychlostí. Kdyby byl aspoň hezký, možná byste mu odpustila, ale pravda je taková, že už je starý a ošuntělý. Už vám možná svítá, že se bavíme o vašem mobilním telefonu. Proč byste ho měla vyměnit za nový? Přinášíme vám pět důvodů.

1. Se svým současným staroušem nikde žádnou parádu neuděláte. Kamarádi i kolegové se vám nejen za zády, ale už i do obličeje posmívají, cože to máte za pádlo. Ano, naznačují vám, že je čas vyměnit model.

2. Jakákoli webová stránka se vám načítá několik minut? A co teprve, kdybyste si chtěla přehrát video nebo stáhnout jeden díl svého oblíbeného seriálu. S novým telefonem, který bude mít podporu LTE, nebude rychlému internetu už nic bránit.

3. Nabíjíte svůj mobil po každém zavolání, po každém přehrání písničky? Nový telefon rovná se také nová baterie a nová baterie vydrží mnohem déle než ta, která už několik let dřímá pod krytem vašeho mobilu.

4. Ano, stane se to každému, občas telefon prostě vyklouzne z ruky a spadne na zem, a pokud pro něj pád není rovnou osudný, minimálně ho to zohyzdí na zbytek života. Prasklý displej se dá těžko opravit, vyměňte rovnou celý telefon.

5. Snažíte se udělat si pěknou fotku z mobilu, ale na obrázcích pak sotva rozpoznáte, koho a co jste vlastně vyfotila? Už s sebou nemusíte všude nosit i kompaktní fotoaparát. Moderní mobily mají kvalitní foťáky, které kompakty ve všem nahradí.

Vyměňte si telefon do 30. září a ušetřete

S ohledem na neustále se rozšiřující pokrytí rychlým internetem, které v současné době dosahuje již k 95 procentům obyvatel České republiky, přišla společnost O2 na přelomu prázdnin s nabídkou, která se neodmítá. Každému, kdo se do konce září rozhodne pořídit si nový 4G LTE mobil značky Samsung nebo Microsoft a vymění za něj svůj starý funkční telefon včetně nabíječky, odečte O2 od ceny nového mobilu recyklační bonus. Pokud donesete funkční dotykový telefon, vyjde vás nový mobil o tisíc korun levněji, v případě výměny tlačítkového telefonu ušetříte pětistovku. Výměnou získáte hned několik výhod – krásný nový telefon, moderní software, lepší fotky, nejrychlejší internet a ušetřené peníze. Tak proč ještě váháte? 

Více informací najdete zde.

Související články:

14 způsobů, jak si ověřit, že máte módu v malíčku
8 tipů, jak rychle a snadno ušetřit peníze
Pánská jízda: Sekýruji, tedy jsem!
sledujte nás na instagramu