Testujeme: Biotherm Aquasource

Testujeme: Biotherm Aquasource Testujeme: Biotherm Aquasource Čtenářka Silvia, věk 34 let
Testujeme: Biotherm Aquasource
{loadposition breadcrumb}

Testujeme: Biotherm Aquasource

Čtenářka Silvia, věk 34 let

Když přijde řeč na hydrataci pleti, neznáme bratra a nespokojíme se jen tak s něčím. A protože máme rádi pořádné důkazy, nechali jsme čtenářku Silvii otestovat nový krém od Biotherm. Jak to dopadlo?

Jaká mít očekávání?

Hydratační složení krému Aquasource nabízí obrovské množství regeneračního komplexu Life Plankton™ a zvlhčující manózu, což pokožce umožní uchovat si hydrataci po dobu až sedmi hodin. Míra hydratace se přitom v průběhu času nemění.

Co to tedy znamená?

V podstatě to, že vaše pleť vydrží stejně hydratovaná celou zmiňovanou dobu. Vy se budete cítit příjemně, vaše kůže bude hebká a nehrozí, že se objeví nějaká vysušená, nebo naopak ‚žmolkující‘ místa. 

A realita?

Silvii, jež má normální až smíšenou pleť, dostala gelová struktura krému. „Nejprve jsem se jeho nebývalé lehkosti až zalekla. Bála jsem se, že se okamžitě vsákne do kůže a make-up se nebude mít na co uchytit, ale byla jsem opravdu příjemně překvapená,“ líčí nadšeně. „Asi po pěti dnech jsem si sáhla na obličej a zřetelně jsem cítila, že je moje kůže mnohem jemnější. A tento pocit mám pořád. To je podle mě důkaz, že krém skvěle hydratuje,“ objasňuje. Je třeba říkat víc? 

„Teď už ho nedám z ruky,“ směje se Silvia.

Snimek_obrazovky_2015-09-03_v_13.35.18_copy

Aquasource Biotherm: 15 blahodárných účinků pro pleť zářící zdravím.

Snimek_obrazovky_2015-09-03_v_13.37.08_copy

Pro více informací nás sledujte na Facebooku.

sledujte nás na instagramu