Reklama

5 věcí, kterých si na vás muži všimnou na první pohled

5 věcí, kterých si na vás muži všimnou na první pohled 5 věcí, kterých si na vás muži všimnou na první pohled Zajímavé...
5 věcí, kterých si na vás muži všimnou na první pohled
{loadposition breadcrumb}

5 věcí, kterých si na vás muži všimnou na první pohled

Zajímavé...

Našli jsme zajímavý průzkum a prostě se o něj s vámi musíme podělit. Co na vás muže zaujme při prvním setkání a podle čeho pánové vyhodnocují, zda jste pro ně zajímavé? Vše víme!

Vlasy

44% mužů jako první věc zhodnotí vaše vlasy. Pokud někdo z nich miluje blondýny, za brunetou se ani neotočí.

Oblečení

Váš outfit je pro muže důležitý, krátká sukně nebo velký výstřih mohou přilákat pozornost i odradit. Jsou muži, pro které jste krásné i v teplákách, ale pokud si myslíte, že si kousků, která máte na sobě vůbec nevšímají, tak jste na omylu.

Pouze 26% mužů si ovšem všimne nejdříve oblečení a až potom vašich nohou.

Smích

Upřímný smích muži jednoduše milují. 88% z nich dokonce tvrdí, že pokud se žena při prvním setkání nesměje, není důvod zvát ji na další rande. Takže úsměv, dámy!

Další zajímavostí je, že rtěnky fungují jako magnet. Pokud své krásné zuby zvýrazníte růžovou nebo červenou rtěnkou, úspěch je zaručen. Růžová rtěnka upoutá mužský pohled na průměrně 6,7 vteřiny a červená dokonce na 7,3 sekundy.

Snimek_obrazovky_2015-09-03_v_15.07.08

Oči

I když muže upoutáte svým smíchem, nemáte tak úplně vyhráno. Pokud z vašich očí vyzařuje něco, co se pánům nezamlouvá, je se vším konec.

Vůně a hygiena

Ač se to nezdá, muži si dokáží všímat spousty věcí. Spolehlivě je odradí zápach z úst, nepříjemný pach potu, velmi silný parfém i třeba špína za nehty.

Snimek_obrazovky_2015-09-03_v_15.11.07


Související články:

10 věcí, které váš přítel nikdy nepochopí
Nejžhavější pánská selfie! Kdo je váš favorit?
Lekce stylu podle Olivie Palermo
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama