Hipster Barbie je tady: Nosí batoh, kempuje a čte noviny

Hipster Barbie je tady: Nosí batoh, kempuje a čte noviny Hipster Barbie je tady: Nosí batoh, kempuje a čte noviny Opravdová od Mattela? Asi těžko.
Hipster Barbie je tady: Nosí batoh, kempuje a čte noviny
{loadposition breadcrumb}

Hipster Barbie je tady: Nosí batoh, kempuje a čte noviny

Opravdová od Mattela? Asi těžko.

Zapomeňte na ikonicky růžovou barvu, čivavu, kabriolet a Kena. Nová Barbie, která jde s dobou, se obléká do džín a zemitých odstínů od pískové přes khaki. Nechybí jí samozřejmě brýle Ray-Ban s výraznými černými obroučky a pořádná čepice. Na dovolené u moře jsou pak jejími hlavními doplňky plážové vlny a stylová osuška, do které se zahaluje po hodinách surfování. Když není u moře patří mezi její oblíbené výlety cesty do hor. Sbalí to nejnutnější do batohu, nasadí pohorky a parku a se zrcadlovkou vyráží pro fotky na Instagram do skal.

Jestli si myslíte, že jsme se zbláznily a ze všech těch celebrit už nám tak trochu hráblo, jste na omylu.

Jenom jsme zase trošku déle koukaly do telefonu na Instagram a objevily jsme profil Socality Barbie, který naši kamarádku z dětství stylizuje do slečny s popisem „that PNW life, adventurer, coffee drinker, jesus, authentic living, socality“. Málem bychom zapomněli na fotky iPhone only. Nevěříte? Věřte a koukejte se na její profil pořád dokolečka s námi.

Její život totiž opravdu připomíná pohádku, ve které by se nám líbilo bydlet. Vám snad ne? Ale opravdu je takový život reálný, nebo nám jenom nastavuje zrcadlo a dokazuje, že život na Instagramu je tak trochu umělý?

Fotogalerie:
 

Související články:

5 věcí, kterých si na vás muži všimnou na první pohled
Zvolte ty správné barvy pro svůj tón pleti
14 způsobů, jak si ověřit, že máte módu v malíčku