4 královské beauty triky, které si zamilujete

4 královské beauty triky, které si zamilujete 4 královské beauty triky, které si zamilujete A proměníte se díky nim v princeznu!
4 královské beauty triky, které si zamilujete
{loadposition breadcrumb}

4 královské beauty triky, které si zamilujete

A proměníte se díky nim v princeznu!

Když se nás jako malých ptali, čím se jednou chceme stát, tvrdily jsme že princeznou. V průběhu dospívání jsme ale pochopily, ža pokud nám nekoluje modrá krev v žilách geneticky (nebo nesbalíme některého z nezadaných princů), tohle „povolání“ nám zůstane zapovězeno. Na trůn si nikdy nesedneme ale královské zvyky okopírovat můžeme. Můžeme se vždy usmívat a pomáhat, kde je třeba, můžeme se zajímat o politiku a být vždy ozdobou společnosti. A to taky chceme... Distingované chování a nekonečná krása! A jak jí dosáhnout?

Poradkyně: Marie Antoinette

Tip: Vsaďte na populární pleťovou masku, kterou od dob jejího vládnutí používají Francouzsky do dneška. Vyrobíte si ji hravě doma. Budete potřebovat 2 čajové lžičky koňaku, 1/3 hrnku sušeného mléka, 1 vaječný bílek a šťávu z jednoho citronu. Koňak se postará o vyčištění a stažení pórů, zatímco bílek bude ošetřovat nedokonalosti. Sušené mléko pak zafunguje jako peeling a díky citronové šťávě odstraníte odumřelé buňky z tváře pryč..

147863611-copy

Poradkyně: Královna Viktorie

Tip: Ve strachu z venkovních (zá)pachů si navoňte konce rukávů a rukavice růžovým olejem.

QueenVictoria

Poradkyně: Grace Kelly, kněžna monacká

Tip: Nikdy nezapomínejte na krém na ruce, jsou hlavním ukazatelem vašeho věku a životního stylu, který vyznáváte.

grace_kelly

Poradkyně: Princezna Diana

Tip: Dejte ruce pryč od alkoholu a kromě symbolického přípitku šampaňským a bílého vína se od něj držte opravdu daleko. S každou skleničkou vaše pleť nenápadně stárne a vysušuje se. A k líčení – nikdy nezapomínejte na řasenku. Probudí vaše oči i celý obličej k životu.  

nf-baby-name-diana

Související články:

8 rychlých účesů s invisibobble gumičkami
3 tipy, jak udělat dojem na svého nového šéfa
Morning routine: Jak probíhá ráno u 3 úspěšných žen
sledujte nás na instagramu