Kam za nákupy: 7 nestylovějších měst

Kam za nákupy: 7 nestylovějších měst Kam za nákupy: 7 nestylovějších měst
Kam za nákupy: 7 nestylovějších měst
{loadposition breadcrumb}

Kam za nákupy: 7 nestylovějších měst

Jezdíme i lítáme tisíce kilometrů kvůli všemožným koníčkům. Cestujeme za jídlem, kulturou, počasím i za zážitky. Tak proč nevyrazit na dovolenou nebo na výlet kvůli nakupování?

Každý tráví své volné chvilky jinak. Někdo si odpočine při opalování se na pláži, jiní při sportu. Takže pokud si vy vyčistíte hlavu při zběsilém pobíhání po obchodech a vybírání těch nestylovějších kousků, vyrazte do jednoho ze sedmi měst, které jsou na shopping téměř stvořené.

Od některých nás dělí hodinka v letadle, další jsou trochu z ruky. Ale sny by se měly plnit, tak načerpejte inspiraci a třeba se do jednoho z center módy již brzy podíváte!

Singapur

V tomto městě je nakupování jedním z nejoblíbenějších hobby. Každý fashion maniak musí navštívit nákupní centrum, které se jmenuje Marina Bay Sands. Jeho rozloha je téměř 26 tisíc metrů čtverečních a najdete tu obchody všech kultovních značek. 

Snimek_obrazovky_2015-09-08_v_14.01.53

Stockholm

Stačí se podívat na švédské blogerky a všem je hned jasné, že tady se musí nakupovat skvěle! Velká nákupní centra tu nefrčí. Nejlepší obchody se nachází v historickém centru a jsou obklopené skvělými kavárnami a restauracemi.

Milán

Tohle město módou doslova žije. Je koulébkou spousty světoznámých módních návrhářů i místem, kde se konájí ty nejproslulejší fashion události. Za návštěvu stoprocentně stojí jedno ze světově nejstarších nákupních center - Galerie Viktora Emanuela II.

Snimek_obrazovky_2015-09-08_v_14.21.45

Dubai

Naprosto jedinečné místo, kde se nakupuje vážně skvěle. Dubai Mall v sobě skrývá více než 1200 obchodů. Například v obchodě Level Shoe District prodají více než 600 párů luxusních lodiček denně. A nejde o ledajaké boty. Co takhle high heels z pozlaceného sametu?

Paříž

Metropole, která v tomto seznamu rozhodně nemůže chybět! Avenue Montaigne, Avenue des Champs-Élysées a Rue du Faubourg-Saint-Honoré. Aaach! Nákupy, procházky, makronky a croissanty...

Snimek_obrazovky_2015-09-08_v_14.42.55_copy

New York

Na nákupy tady by si měl člověk vyhradit minimálně týden. Nemůžeme vybrat nejlepší obchodní centrum ani nejoblíbenější ulici obsypanou obchody. Všechna místa v New Yorku jsou skvělá a každé je jiné!

Moskva

Hlavní město Ruska sem stoprocentně patří. V posledních letech se z něho stává velmi vyhledávaná destinace co se nakupování týče. A to hlavně díky ruským blogerkám, které se snaží na internetu dokázat, že i Moskva žije módou.

Související články:

4 královské beauty triky, které si zamilujete
14 způsobů, jak si ověřit, že máte módu v malíčku
Zvolte ty správné barvy pro svůj tón pleti
sledujte nás na instagramu