Disney princezny? Spíš potetované pin-up divošky

Disney princezny? Spíš potetované pin-up divošky Disney princezny? Spíš potetované pin-up divošky My jim dáváme palec nahoru!
Disney princezny? Spíš potetované pin-up divošky
{loadposition breadcrumb}

Disney princezny? Spíš potetované pin-up divošky

My jim dáváme palec nahoru!

Nejsme si úplně jisté, čím to je, ale fascinace pohádkovými postavami od Walta Disneyho roste. Jednou vznikne galerie XXL krásek, podruhé jsou kreslení princové přetvářeni do tvaru reálných mužů, které s velkou dávkou štěstí a osudovou náhodou klidně můžeme potkat na ulici.

Galerie obrázků, která nás ale zaujala posledně z hrdinek nedělá křehká stvoření, ba právě naopak. Přidává jim sex-appeal pomocí tetování, správně tvarovaného poprsí i pozadí. No jasně, Ariel s vytetovaným houslovým klíčem a notami na paži, Sněhurka s rukávy a cigaretou, a samozřejmě Bella, která zasněná do příběhu v knize nechává „zvíře“ z tetovacího salónu vykreslit růži a kapesní hodinky na svou nohu jako nové pin-up girls.

Pokochejte se kresbami, které se objevily na profilu designéra a ilustrátora, který se na FB schovává na stránce pod názvem The Art of Santana, kde si dokonce autorské kresby můžete pořídit i domů.

bella

snehurka_copy

ariel

Související články:

Jak by vypadali Disney princové ve světě živých?
Líčení očí ze světa pohádek! Ilustrace místo stínů
Milujete tancování? Sledujte jak slaví baletky den tance!
sledujte nás na instagramu