6 songů, které zvýší vaši produktivitu na maximum

6 songů, které zvýší vaši produktivitu na maximum 6 songů, které zvýší vaši produktivitu na maximum Vyzkoušejte to!
6 songů, které zvýší vaši produktivitu na maximum
{loadposition breadcrumb}

6 songů, které zvýší vaši produktivitu na maximum

Vyzkoušejte to!

Znáte to, přijdete do práce, odložíte kabát, uvaříte si kafe a otevřete mailovou schránku. A mozek najednou vypne. Místo výkonného módu se v hlavě spustí myšlenky zcela k ničemu. Najednou myslíme na to, co si dáme k obědu, co musíme domů koupit k večeři, jestli jsme zaplatili nájem a že si už tři dny říkáme, že musíme zavolat babičce. Uff, první mail je s takovými myšlenkovými výhybkami vyřízen a od jeho prvotního rozkliknutí uběhlo jen 45 minut. Neee!

Podobné je to ale i s přístupem ke studiu. Místo abychom si zapamatovali důležité informace z přečteného textu napoprvé, musíme se intenzivně snažit o koncentraci mozku celou noc, protože neustále přeskakujeme od myšlenek na studium k myšlenkám na to, co bychom si objednávali právě teď na baru. Ale takhle už to dál nejde. Pijeme zelený čaj, jíme guaranu na posílení mozku a nový příval energie. A stejně nevidíme změnu.

Ale teď máme konečně naději na úspěch. Inspirujte se playlistem songů, které jsou pro koncentraci mozku snad přímo složeny. Poslechněte si je a dejte nám vědět. Souhlasíte?

M83 - Midnight City

Explosions in the Sky - The Long Spring

Cashmere Cat - Mirror Maru

Six Organs of Admittance - Elk River

Arvo Pärt - Spiegel im Spiegel

Ludovico Einaudi - Diverne

Související články:

American Ultra: Zhulený agent proti americké vládě boduje
3 tipy, jak udělat dojem na svého nového šéfa
4 královské beauty triky, které si zamilujete