5 pravd o podvádění od kamarádů záletníků

5 pravd o podvádění od kamarádů záletníků 5 pravd o podvádění od kamarádů záletníků Sundejte si růžové brýle a koukněte se s námi pravdě do očí.
5 pravd o podvádění od kamarádů záletníků
{loadposition breadcrumb}

5 pravd o podvádění od kamarádů záletníků

Sundejte si růžové brýle a koukněte se s námi pravdě do očí.

Nechceme zabíhat do detailů, ale lidí, kteří si ze vztahu odskočili sem tam na vedlejší sexy kolej, známe celkem dost. A je až překvapivé, kolik se na každé nevěře najde shodných maličkostí, které hravě můžeme proměnit v minimanuál, který nám prozradí, co to vlastně nevěra je a jaké může mít následky. 

Nakonec stejně budete pokračovat ve vztahu s původním partnerem. (Tedy pokud vás za váš přešlap nekopne do zadku.)

I když nevěra začíná většinou myšlenkou, že vám v současném vztahu něco chybí, v mileneckém vztahu všechny spíš než dokonalá povaha baví splnění fantazie a adrenalin, který vám s každým tajným setkáním koluje v žilách. V hlavní roli je chemie a jakmile se vlády ujme zase racionální myšlení, uvědomíte si, že by to s vedlejšákem bylo po sestěhování vlastně stejné jako s partnerem, kterého máte po svém boku oficiálně. Vyhraje taky pohodlí. Kdo by se chtěl hádat, rozcházet, stěhovat…

Co oči nevidí, to srdce nebolí. 

Jestli si myslíte, že díky vojenskému maskování nedojde na žádné straně k citovým šrámům, jste na omylu. I když zůstane vše v maximálním utajení, po čase zjistíte, že nejvíc ubližujete jako podvodník sami sobě. Zlomíte se. Nemáte totiž šanci (pokud nemáte srdce z kamene) zachovat chladnou hlavu a bez jakýchkoli citů a bolesti hrát, že se nic neděje. 

Nikdy nejde jen o sexuální zážitky. 

Pokud se zpitá namol budete v baru líbat s náhodným kolemjdoucím, asi to není tak strašné, jako když budete s barovou známostí udržovat roční postelový kontakt. V žádném případě totiž nepůjde jen o vylepšení smutné bilance. Začnete se svěřovat a stěžovat si na vztah, který vás svazuje, a vedle sexu už jsou v tom samozřejmě i city. 

Na myšlenkách na někoho jiného přece není nic špatného, ne?!

Je. Jakmile začnete aktivně přemýšlet o nevěře, máte k ní v reálu jen krok. Ve vašem vztahu není něco v pořádku a je nejvyšší čas problémy začít řešit. 

Většina nevěrníků nejsou svi*ě!

A to myslíme vážně. Jakmile se odhalí jejich nevěra, jsou považováni za největší společenský odpad, který si nezaslouží soucit. Většinou jsou ale lidé, kteří se pro nevěru rozhodnou, prostě jen nešťastní a mají pocit, že právě v posteli s někým novým upustí páru a nabudí ego. 

Související články:

Nová láska z Instagramu: Doktor Mike je prostě sexy!
6 songů, které zvýší vaši produktivitu na maximum
Zásnubní trendy: Jaké prsteny jsou IN a OUT?
sledujte nás na instagramu