Instagram: Tipy, jak na dokonalou fotku a tisíce srdcí

Instagram: Tipy, jak na dokonalou fotku a tisíce srdcí Instagram: Tipy, jak na dokonalou fotku a tisíce srdcí Zkuste to!
Instagram: Tipy, jak na dokonalou fotku a tisíce srdcí
{loadposition breadcrumb}

Instagram: Tipy, jak na dokonalou fotku a tisíce srdcí

Zkuste to!

Instagram je místo, kde můžete snadno a rychle sdílet svoje zážitky, inspirovat se v módě a hledat skvělé recepty. Najít tu můžete i návody na cvičení nebo beauty triky. Je toho vážně hodně, proto má tato aplikace více a více příznivců.

Máte i vy svůj účet?

Každý uživatel může mít veřejný či soukromý profil, je to jen na něm. Všichni mají ovšem stejnou radost, když jim u fotek přibývají srdíčka. Někomu se to daří skvěle už od začátku, jiní se trošku trápí. Proto jsme dali dohromady pár tipů, jak na Instagramu fungovat.

1. Sdílejte pouze fotogenické věci. Existují předměty nebo pokrmy, které jsou možná sebelepší, ale nedají se hezky upravit ani vyfotit.

2. Dávejte si pozor na pozadí. I ta nejkrásnější selfie se špinavým nádobím za vámi se nikomu líbit nebudou.

3. Upřednostňujte světlé fotografie s jasnými barvami - ty zaujmou nejvíce.

4. Pozor na filtry! Doukážou obrázek vážně vylepšit, ale i zkazit. Všeho s mírou...

5. Hashtagy. Pokud se na Instagram podíváte, zjistíte, že spousta lidí je používá stále špatně. Správný hashtag vypadá takto: #casopisjoy - žádné křížky za slovem, diakritika a ideálně ani velká písmena. Jejich funkcí je shromažďování fotek do tématických skupin. Pro vás to znamená, že vaše fotografie může najít více lidí, kteří k nim třeba přidají i vysněné srdíčko.

Přes všechny naše rady si ale pamatujte, že sdílíte s celým světem vaše soukromí. Proto dávejte velký pozor na to, co ze svého telefonu pustíte ven...

A pokud ještě nesledujete náš Instagram @joy_czechrepublic, tak to napravte! Najdete tam spousty tipů, soutěží a backstage fotek z redakce!

Snimek_obrazovky_2015-09-11_v_14.33.13

Související články:

Nová láska z Instagramu: Doktor Mike je prostě sexy!
Hipster Barbie je tady: Nosí batoh, kempuje a čte noviny
Instagram roku? Rodinná firma Peepy_hi_mag
sledujte nás na instagramu