6 důkazů, že to byl opravdu špatný sex

6 důkazů, že to byl opravdu špatný sex 6 důkazů, že to byl opravdu špatný sex Neomlouvejte zbytečně jeho neschopnost! Není to jediný muž na světě.
6 důkazů, že to byl opravdu špatný sex
{loadposition breadcrumb}

6 důkazů, že to byl opravdu špatný sex

Neomlouvejte zbytečně jeho neschopnost! Není to jediný muž na světě.

Potkáte se vlastně náhodou, přeskočí jiskra, absolvujete super rande, polibky jsou uspokojující a pak se stane neočekávaná tragédie. V posteli je to na nic! Možnosti máte pouze dvě! Za prvé si můžete namlouvat, že to vlastně až zas tak špatné nebylo, a třeba po pár číslech přijdete na společnou řeč, a nebo si nalijete čistého vína a uděláte krok zase o kus dál. V jaké situaci ale opravdu nemá smysl čekat na zázrak v druhém kole?

1. Očekává od vás orální uspokojení, ale přitom se mu představa stejné služby pro vás naprosto příčí. Sobce v posteli nechceme a i když pravidlo „jak ty na mě, tak já na tebe“ nemusí v posteli platit pokaždé, vyváženost vzájemného uspokojení je rozhodně nutná!

2. Udělá se vždycky, zatímco vy si o orgasmu můžete nechat jen zdát. Dá se vůbec sexu bez orgasmu říkat sex?

3. Jakmile dojde na vrchol postelová show končí. Ne, ne, ne! Jasně, že má právo na oddech, ale jestli má dost po ach, ach, ách, o vzájemném uspokojení nemůže být řeč.

4. Ty nemáš chuť? Sobče. Jakmile mu jednou řeknete, že dneska prostě nic nebude, jste za nudnou frigidu, jakmile má ale „bolesti hlavy“ on, je vše v naprostém pořádku.

5. Kdy si naposledy povlékal? Jo, tak to už je dlouho. Překlad? Ano, v téhle posteli jsem kromě tebe spal i s tou, tou a tou, taky jsem v ní spal, když jsem přišel totálně namol a nezvládl jsem si vyzout boty a taky jsem v ní usnul minule, když jsem zpocený přiběhl po hodinovém běhu. Mňam!

6. Chce po vás i po sté věci, na které jste mu řekly ne! Ale, aspoň vyzkoušíš něco nového. NEEECHCI!

Související články:

5 pravd o podvádění od kamarádů záletníků
6 songů, které zvýší vaši produktivitu na maximum
12 věcí, které dělají muže úplně nepochopitelně sexy