5 beauty tipů, na péči o pleť po tréninku

5 beauty tipů, na péči o pleť po tréninku 5 beauty tipů, na péči o pleť po tréninku Zvládněte přesun z posilovny do práce nebo do školy v rekordním čase.
5 beauty tipů, na péči o pleť po tréninku
{loadposition breadcrumb}

5 beauty tipů, na péči o pleť po tréninku

Zvládněte přesun z posilovny do práce nebo do školy v rekordním čase.

Hodinový workout promění naši jinak klidnou pleť ve žhnoucí červenou pokožku, která volá po osvěžení. Díky trikům od make up artistky Anny Nenoiu ji ale zvládneme vyčarovat její původní krásu na lusknutí prstu! Stačí se naučit pár praktik, které si dopřát můžeme, a rychle zapomenout na ty, které by nám mohly zbytečně uškodit.

Rozhodně ANO: Na trénink jedině bez líčení.

Pokud dorazíte do posilovny nalíčená, ubližujete své pleti na maximum. Místo make upu, který vám bude ucpávat póry, vsaďte radši před tréninkem na hydratační krém, který vaší pleti dodá lesk a správnou dávku osvěžení.

Rozhodně ANO: Čištění pleti.

Sbalte si s sebou do sportovní tašky vatové tampónky a micelární vodu. Zpocený obličej pak stačí po absolvování lekce otřít a žádná nedokonalost nemá šanci.

Rozhodně NE: Horká sprcha.

Pokud se chcete proměnit v srdcovou královnu, které je vlastní jen červená barva, dopřejte si klidně horkou. Jestli se ale snažíte o navrácení světlých tónů pleti, vsaďte na studenou.

Rozhodně ANO: Pijte hodně vody.

Kromě lahve, kterou si berete na trénink, doplňte tekutiny ve velkém množství i po jeho konci. Osvěžíte mozek i své tělo, které při aktivním pohybu vypotilo litry.

Rozhodně NE: Líčení po tréninku může být stejné jako bez něj.

Ve chvíli kdy se pleť vzpamatovává z velké akce, je nejlepší vsadit jen na lehké líčení, které nebude otevřené póry zbytečně zanášet. Místo dekorativní kosmetiky proto radši použijte pečující BB Cream v kombinaci s řasenkou a balzámem na rty. V jednoduchosti je (hlavně po workoutu) síla.

Související články:

6 důkazů, že to byl opravdu špatný sex
5 pravd o podvádění od kamarádů záletníků
4 královské beauty triky, které si zamilujete
sledujte nás na instagramu