Pro brunetky: Oblékněte se do barev, které vás rozzáří

Pro brunetky: Oblékněte se do barev, které vás rozzáří Pro brunetky: Oblékněte se do barev, které vás rozzáří Už máte některou z nich v šatníku?
Pro brunetky: Oblékněte se do barev, které vás rozzáří
{loadposition breadcrumb}

Pro brunetky: Oblékněte se do barev, které vás rozzáří

Už máte některou z nich v šatníku?

Blond vlasy odráží světlo a září do dálky, a proto působí blondýnky nepřehlédnutelně. Pokud jste bruneta, nezoufejte! Pokud zvolíte správnou barvu outfitu, každý se za vámi otočí stejně takTmavé vlasy mají vedle světlých tu výhodu, že se skvěle pojí téměř se všemi barvami oblečení a pokud se budete řídit naším barevným manuálem, budete v pastelech i sytéch tónech zářit prostě vždycky.

Pokud toužíte vyniknout mezi ostatními lidmi, jsou některé barvy stoprocentně vhodnější než jiné. Základním předpokladem úspěchu je kontrast. Proto jistě nikoho z vás nepřekvapí, že bílákrémová a béžová brunetkám vážně svědčí. Na rozdíl od blondýnek se vůbec nemusíte vyhýbat světle žluté! Tato veselá barva se výborně kombinuje. Pokud milujete černobílou klasiku, jen vyměňte bílou za žlutou a nový look je na světě.

Tmavě modrá dohromady s opálenou pletí a tmavými vlasy vypadá také skvěle. Pokud se rozmýšlíte nad barvou zimního kabátku nebo doplňků, je to jasná volba. Nahradí smutnou černou barvu a dá se výborně kombinovat.

Sytě růžováje pro hnědovlasé ženy ideální. Možná si řeknete, proč vůbec doporučujeme takovou barvu před podzimem a zimou. Nikde ale není psáno, že tato roční období musíme trávit v tlumených barvách! Pokud se přece jen této barbie barvy bojíte, zvolte červenou. Jasné odstíny červené a rudé ve vás podnítí dobrou náladu, vášeň i sebevědomí.

Pokud si nejste jisté, jak těchto 5 barev kombinovat, nebo se chcete přesvědčit, že brunetkám vážně sedí, koukněte se do galerie na výběr fotek!

Která barva vám ve skříni chybí? A uvažujete o tom, že si nějaký výraznější kousek pořídíte? Prozraďte nám to!

Fotogalerie:
 

Související články:

Fashion news: Tenisky Converse v sezonních barvách
Must have kousky pro letošní podzim
Kam za nákupy: 7 nestylovějších měst

sledujte nás na instagramu