Fit plán Any Ivanović, modelky a tenistky v jedné osobě

Fit plán Any Ivanović, modelky a tenistky v jedné osobě Fit plán Any Ivanović, modelky a tenistky v jedné osobě Zajímá vás, co jí a jak se líčí?
Fit plán Any Ivanović, modelky a tenistky v jedné osobě
{loadposition breadcrumb}

Fit plán Any Ivanović, modelky a tenistky v jedné osobě

Zajímá vás, co jí a jak se líčí?

Skvělá tenistka, úspěšná žena i modelka. To vše je Ana Ivanović, momentálně sedmá nejlepší hráčka tenisu na světě. Za svou kariéru se ovšem dostala i na příčku první. A kdo jiný by nás měl inspirovat než profi sportovkyně, která zdravou stravu i péči o pleť a tělo zvládá na výbornou.

Při sportu není Ana zastánkyní make-upu ani módních vychytávek. Před zápasem používá jen dva produkty - kvalitní voděodolný opalovací krém na tvář a tělo a silně tužící lak na vlasy, který její husté kadeře udrží na svém místě po dobu několika hodin. Mimo kurt má Ana u sebe vždy lesk nebo rtěnku. Nebojí se výrazných barev ani lesku. Jinak se ovšem téměř nelíčí.

O své tělo se poctivě stará i když není zrovna na turnaji. Nejvíce přemýšlí o svém jídelníčku, který musí být dokonale vyvážený. Miluje ryby i zeleninu, proto pro ni není dodržování zdravých stravovacích návyků nijak obtížné. Několik let zpět ovšem bojovala s chutí na sladké. Sušenky a čokoládu nahradila ovocem. Po asi měsící bez cukrovinek si zvykla a teď už si prý na sladkosti ani nevzpomene.

Když ji přepadne hlad kdekoliv na cestách, volí směsi ořechů nebo energetické tyčinky, které ale musejí být velmi kvalitní.

Pokud má ovšem cheat day, je schopná sníst hromadu palačinek se zmrzlinou. Takových výkyvů ovšem není moc, pro tělo je většinou náhlý příval sacharidů zátěž.

Mimo hraní tenisu, zdravého životního stylu a udržování štíhlé linie stíhá Ana i modeling. Na krásné fotky z jejího soukromí, kde najdete spoustu inspirace, můžete sledovat na jejím Instagramu @anaivanovic.

Snimek_obrazovky_2015-09-14_v_12.47.16

Související články:

Instagram: Tipy, jak na dokonalou fotku a tisíce srdcí
Milujte rána: 6 malých změn vám zpříjemní vstávání
Zjistěte, zda vaše tělo netrpí kvůli nedostatku vitamínů
sledujte nás na instagramu