6 fashion blogů, které byste měly začít sledovat

6 fashion blogů, které byste měly začít sledovat 6 fashion blogů, které byste měly začít sledovat Rozšiřte si obzory...
6 fashion blogů, které byste měly začít sledovat
{loadposition breadcrumb}

6 fashion blogů, které byste měly začít sledovat

Rozšiřte si obzory...

Inspirace není nikdy dost a kdy jindy objevovat nové weby zabývající se módou, než právě teď s příchodem nové sezony? Pár zahraničních krásek, které přidávají fotky nových outfitů snad 100x denně vám přínášíme v článku, který slouží jako ideální fashion inspirace - 6 odkazů na blogy, které podle nás stojí za pár minut času týdně máme tady jen pro vás! 

Pokochejte se světem high fashion a dejte nám vědět, podle které krásky byste chtěly proměnit svůj šatník. Nebo nám dejte vědět, koho sledujete vy. Taky se chceme inspirovat. 

Yulia Si - Yulia Sidorenko

Čtyřiadvacetiletá slečna z Ukrajiny, která působí jako stylistka V.G.models agency. Yulia miluje módu, literaturu, cizí jazyky a cestování.

Snimek_obrazovky_2015-09-15_v_1.19.46

Fashion Coolture - Flávia Desgranges van der Linden

Rodačka z Brazílie má svůj vlastní blog již pět let. Spojuje v něm dvě své největší lásky - módu a fotografování. Její stránky již získaly spoustu ocenění, přesto jsou u nás v České republice stále neznámé.

Snimek_obrazovky_2015-09-15_v_1.20.47

Happily Grey - Mary Seng

Mary o svém stylu říká, že je naprosto nevyzpytatelný. Řídí se čistě jen její náladou. Nám se ovšem líbí moc, ať už se tahle blogerka vyspí jakkoliv. A i fotky pořizované zejména v Nashvillu, kde Mary bydlí, jsou úžasné.

Snimek_obrazovky_2015-09-15_v_1.21.44

Fire On The Head - Rima Vaidila

Velmi úspěšná mladá žena, která se v módním průmyslu v Los Angeles pohybuje už od svých sedmnácti let, si najde vždy pár minut na to, aby se s lidmi podělila o své outfity nebo zážitky. Miluje denim a investice do dražších fashion kousků.

Snimek_obrazovky_2015-09-15_v_1.22.56

Agoniya - Kseniya Verstunina

Ruska žijící v Istanbulu vyznává jednoduchý styl, který ovšem dokáže skvěle zasadit do živých a barevných míst. Nečekejte tedy žádné mdlé fotky z bílým pozadím!

Snimek_obrazovky_2015-09-15_v_1.24.33

Mysterious Girl - Larisa Costea a její manžel

Krásný blog, který funguje dva roky a narozdíl od ostatních obsahuje i sekci pro pány, kterou spravuje Larisy muž. Tento stylový pár vám přiblíží módu, která má úspěch v Rumunsku, kde žijí.

Snimek_obrazovky_2015-09-15_v_1.25.55

Související články:

Pro brunetky: Oblékněte se do barev, které vás rozzáří
Instagram: Tipy, jak na dokonalou fotku a tisíce srdcí
Must have kousky pro letošní podzim
sledujte nás na instagramu