Beauty poradna Kim Kardashian? Jasně, a on-line!

Beauty poradna Kim Kardashian? Jasně, a on-line! Beauty poradna Kim Kardashian? Jasně, a on-line! Naučte se všechny její triky, stačí ji sledovat krok za krokem a poslouchat na slovo.
Beauty poradna Kim Kardashian? Jasně, a on-line!
{loadposition breadcrumb}

Beauty poradna Kim Kardashian? Jasně, a on-line!

Naučte se všechny její triky, stačí ji sledovat krok za krokem a poslouchat na slovo.

Jestli už delší dobu plánujete otestovat nový trend v líčení - konturování, který i z kulatého obličeje díky hře stínů a světel vykouzlí dokonalý ovál, máte jedinečnou možnost seznámit se s jeho mistrem. Kim Kardashian, která svou dokonale vymalovanou tváří proslula, totiž odhaluje své tajemství. A kde? No přece na webu www.kimkardashianwest.com.

Stránky, které vznikly nedávno pod vedením nejslavnější ze sester Kardashianových odhalují kouzlo života Kim zase trochu z jiného úhlu. Zatímco reality show Držte krok s Kardashians (vysílá televizní stanice E!) ukazuje každodenní život od rána do večera tak nějak celkově, nový web se soustředí přímo na beauty procedury a líčení. Každý den web slibuje nový přísun tipů na snové produkty, video tutorialy pro vytvoření dokonalého make upu, nebo třeba zákulisní fotky z focení pro zahraniční magazíny a reklamní kampaně. Nám se stránky zdají jako super věc, bohužel ale ne na dlouho.

Free verze s neomezeným přístupem ke všem příspěvkům totiž po mini registraci trvá jen 7 dní a jakmile časový úsek vyprší, za zobrazení některých příspěvků bude nutné zaplatit.

Ale co už, když to přece bude stát za to?!

Snimek_obrazovky_2015-09-15_v_23.33.28

Související články:

Muži se snaží vysvětlit, jak použít vložku a tampon
6 fashion blogů, které byste měly začít sledovat
5 beauty tipů, na péči o pleť po tréninku