6 (divno)věcí, které jste nevěděli o zadku

6 (divno)věcí, které jste nevěděli o zadku 6 (divno)věcí, které jste nevěděli o zadku Ano, máme na mysli pozadí, hýždě, pr*el, nebo zadeček, dupku i ř*ť.
6 (divno)věcí, které jste nevěděli o zadku
{loadposition breadcrumb}

6 (divno)věcí, které jste nevěděli o zadku

Ano, máme na mysli pozadí, hýždě, pr*el, nebo zadeček, dupku i ř*ť.

Na světě existuje nespočet informací. Velké množství z nich jsou užitečná fakta, která nás mohou obohatit a udělat z nás lepšího člověk, a pak tu máme druhou skupinu sdělení, která snad vědět ani nechceme, ale ve výsledku nás minimálně pobaví. Ano, to je i případ (divno)věcí o zadku!

Začínáme...

1. Musculus gluteus maximus. I tak můžete říkat svému pozadí, neboť právě tento název patří velkému svalu hýžďovému. Ten je největší ze tří hýžďových svalů, které nám naši chloubu (a trošku větší chloubu Nicki Minaj) tvoří.

2. Tipnete si po kom je latinsky pojmenován jeden z typů australských much Scaptia beyonceae? Ano, nečekaně po Beyoncé, která má s mochou prý obdobně sexy zadek.

beyonce-moucha_copy

3. Milujete zadky až moc? Neřešíte komu patří? Zamyslete se trochu nad svou psychickou rovnováhou a ujistěte se, že vám není vlastní porucha jménem pygofilie – tedy sexuální fetiš na jakékoliv pozadí.

4. Pokud se svými křivkami tam dole nejste spokojení, můžete otestovat proceduru s názvem Brazilian Butt Lift. Stačí si nechat odebrat tuk z jakékoliv části vašeho těla a nechat si ho „nastřelit“ do příslušných partií.

5. Nejen smrtelníci občas bojují s problematikou chlupatých hýždí. Daniel Radcliffe, představitel Harryho Pottera, si je například kvůli divadelní hře Equus, kde se objevuje nahý, nechal kompletně epilovat.

Snimek_obrazovky_2015-09-16_v_0.19.22

6. Chcete na sociálních sítích sdílet fotografii svého pozadí? Nezapomeňte použít hashtag #buttfie, který je obdobou #selfie, jen tak trochu z jiného úhlu.

Související články:

Beauty poradna Kim Kardashian? Samozřejmě, a on-line
4 nestandardní reakce lidského těla na rozchod
Muži se snaží vysvětlit, jak použít vložku a tampon
sledujte nás na instagramu