JOY TIPS: On-line redaktorka Terka se proměnila v Barbie?!

JOY TIPS: On-line redaktorka Terka se proměnila v Barbie?! JOY TIPS: On-line redaktorka Terka se proměnila v Barbie?! Milujeme hudbu, sladkosti, sexy chlapy, novou kosmetiku, zdravé drinky i růžovou! Konec hlášení.
JOY TIPS: On-line redaktorka Terka se proměnila v Barbie?!
{loadposition breadcrumb}

JOY TIPS: On-line redaktorka Terka se proměnila v Barbie?!

Milujeme hudbu, sladkosti, sexy chlapy, novou kosmetiku, zdravé drinky i růžovou! Konec hlášení.

Po krátké odmlce je tu opět inspirace přímo z redakce! Na co si brousíme zuby, co nás baví, kam vyrážíme i co milujeme se dozvíte právě teď a tady!

Valentina, šéfredaktorka

Jestli chcete zažít naprosto nejlepší gurmetský zážitek, vydejte se do Petite France Boulangerie & Patisserie. Jeden z mých nejoblíbenějších zákusků - éclair - tu opravdu umí na jedničku. Ačkoli sladké moc nejím, tak tuhle delikatesu jsem si, v době, kdy jsem žila v Paříži, vážně zamilovala. A musím potvrdit, že v Myslíkově 22 v Praze ji umí stejně dobře jako od vyhlášených francouzských cukrářů. Jak říká sám majitel cukrárny a pekárny Jan Ivanco, přijít na ten správný recept není nic snadného: "Tajemství éclairs spočívá v perfektním sladění chuti odpalovaného těsta s jemnou, čerstvě vyrobenou náplní – my sami jsme ten souzvuk ladili skoro dva měsíce." Delší doba příprav se opravdu vyplatila a já se díky ní stávám stálým zákazníkem Petite France Boulangerie & Patisserie. Jestli mě chcete někde potkat, tak už víte kde! 

0_Eclairs_v_darkovem_baleni_z_prosluleho_francouzskeho_obchodu__L_eclair_de_genie

Veronika, beauty redaktorka

Protože v pátek začíná v Anglii MS v rugby, které mě po dobu trvání všech 23 zápasů přiková k televizi, nemůžu dnes jinak, než dát tip na unikátní vůně spojené právě s touto významnou sportovní událostí!  Mužné vůně Bvlgari Man In Black a Man Extreme jako poctu legendárnímu novozélandskému rugbyovému týmu All Blacks rozšiřují svůj název ještě o jméno All Blacks a svůj flakon oblékají do symbolů inspirovaných maorským tetováním hráčů. Kromě toho parfumér značky Bvlgari Alberto Morillas nechal v nových Bvlgari Man All Blacks zvýšit koncentraci vonných složek, aby ilustrovaly sílu a mužnost novozélandského týmu – jednoho z nejsilnějších a nejúspěšnějších národních týmů všech dob. Jemnější Man Extreme All Blacks voní po kaktusu, bergamotu a haitském vetiveru, drsnější Man In Black All Blacks po tabáku, rumu, kostaci a guajakovém dřevě. Takže pokud vám můžu dobře radit, kupte svému drahému některou z těchto dvou speciálních limitek, pusťte si v pátek rugby a o dokonalý zážitek máte oba postaráno! 

MIB2520ALL2520BLACKS_London2520Shooting_BW

Tereza, online editorka

Jo, světe, div se, ale i ve svém, už ne úplně dětském věku, mám ráda Barbie. Obdivuji její nereálné křivky, dokonalé vlasy i super make-up, který ji ani po měsíci bez odlíčení nezpůsobí problémy na čele, tvářích i na nosu. Fandím její růžové a občas tajně sním o tom, že mě vezme na projížďku svým cadillacem, kde úplnou náhodou ona narazí na Kena a na mě zbyde (a budu u toho skákat radostí) jeho o 10% méně cool kamarád. Když se ale zamyslím ještě jednou, mám ještě jeden sen, rovnou se v plastovou paneku, kterou celý svět jenom obdivuje (i když si to občas nechce přiznat), proměnit. Jsem zklamaná, ale pokud neinvestuji asi tak nekonečně milionů do plastických operací, nepůjde to. I když?! S novou kolekcí TEZENIS se tomu můžu maximálně přiblížit. Kouzelnost, ne? Celou mini kolekci hledejte na stránkách TEZENIS

1WL57A  

Sandra, grafička

Jít ráno do práce bez nějakého teplého nápoje v ruce, si nedovedu představit. Jednou ráno jsem si šla koupit své oblíbené latté, když mě oslovila paní ze stánku kde prodávala nápoje ze zeleného čaje Matcha tea. Nabídla mi ochutnání čaje i dalších produktů této značky. Nikdy jsem nebyla moc čajová a zelený čaj mi nechutnal vubec, ale po ochutnání Matcha tea jsem změnila názor a od té doby si ráno kupuju už jen své oblíbené Matcha tea :) Takže pokuď máte rádi jakýkoliv čaj a nebo jen chcete pro změnu zkusit něco jiného, nového, ochutnejte ..třeba si tento čaj zamilujete jako já.

matcha

Kristýna, fitness redaktorka

Za poslední půlrok jsem se naučila spoustu věcí, vlastně se mi převrátil život naruby. Mezi změny, které mě "postihly" patří také například to, že vstávám dřív. Taková hloupost, dalo by se říct. Ale pro mě to znamená celkem dost. Dříve jsem se každé ráno stresovala tím, že se nestíhám pomalu ani namalovat, abych si nedala ranní cardio v podobě dobíhání vlaku, který mi jel už za...5 minut? Cože? Ale teď? Zvládnu dlouhou sprchu, relax, někdy dokonce i rychlý úklid, make-up i vymazlenou snídani, při které poslouchám nějaký oblíbený song. Ten klid, kterým odstartujete svůj den, je k nezaplacení, přísahám! A věřte mi, že jsem královna spáčů, miluju spánek a válení se v posteli – to si vynahrazuji o víkendu. Jenže člověk se musí překonávat. A když se vám podaří překonat svojí lenost, vidět východ slunce, pít skvělý kafe s našlehanou mléčnou pěnou, přitom poslouchat třeba tuhle písničku od Rudimental, a ještě vás třeba obejme někdo, koho milujete, náladu vám nezkazí už opravdu nic. MRK! :)


Karolína, online redaktorka

V pátek byl v OC Chodov slavnostně otevřen úplně první kiosek Maybelline New York! Měla jsem tam možnost seznámit se se všemi produkty a vychytávkami, které značka Maybelline NY nabízí. A že jich je! Velkými výhodami tohoto malého krámku jsou velmi milé a ochotné slečny, které vám rády poradí s výběrem těch nejvhodnějších produktů právě pro vás a široký sortiment. Já osobně miluju laky na nehty COLORAMAtužku na obočí MASTER SHAPE a rtěnky Color Sensational.

Pokud se do Prahy na Chodov jen tak nedostanete, nezoufejte! Kiosků Maybelline NY bude stále přibývat! A samozřejmě funguje i e-shop www.maybelline.cz, kde najdete rady, tipy i beauty triky.

20150911_180827

Související články:

Beauty poradna Kim Kardashian? Jasně, a on-line!
5 beauty tipů, na péči o pleť po tréninku
4 královské beauty triky, které si zamilujete