#money: Kolik vydělávají topmodelky za každý catwalk?

#money: Kolik vydělávají topmodelky za každý catwalk? #money: Kolik vydělávají topmodelky za každý catwalk? Tipnete si?
#money: Kolik vydělávají topmodelky za každý catwalk?
{loadposition breadcrumb}

#money: Kolik vydělávají topmodelky za každý catwalk?

Tipnete si?

Každá malá holčička alespoň okamžik snila o tom, že by byla modelkou. Zvenčí to vypadá jako povolání snů. Večírky, drahé oblečení, luxusní boty, make-up, focení a hlavně spousty peněz.

Pokud do fashion odvětví trošku nahlédnete, zjistíte, že je za úspěšnou kariérou modelky i stres, dřina a odříkání. Ty nejlepší létají po celém světě, kamarády a rodinu vidí jen jednou za čas, neustále tráví čas s cizími lidmi, musí myslet na to, co jí, a fitko je v podstatě jejich domov.

Finanční ohodnocení za to ovšem zřejmě stojí. Zjistili jsme, kolik peněz berou dívky, které chodí přehlídky na mole.

Například Karlie Kloss poslední měsíc vydělávala 193 liber za každý krok. To je v přepočtu více než 7 tisíc českých korun! Kolik kroků asi Karlie udělá? Pokud by ušla 30 metrů, přistálo by jí na účtě téměř čtvrt milionu korun. Je důležité si ovšem uvědomit, že Karlie na sobě pracuje už od svých čtrnácti let, kdy se do světa modelingu probojovala.

Nováčci totiž začínají při úplně jiných podmínkách. Například Molly Bair! Sedmnáctiletá kráska odchodila 48 módních show a obdržela za to 1700 liber, tedy 63 tisíc korun. To je nepoměr, že? A pokud si myslíte, že pracovala pro neznámé značky, tak se mýlíte. Šlo i o klienty jako jsou například Alexander McQueen a Chanel Couture!

tumblr_nk918nQv0g1rdzrtao1_1280

A jak poznáte začínající modelku a hvězdu? K jejich rozeznání vám pomůže slovíčko super (top)! Supermodels a topmodelky jsou za vodou...

A Karlie Kloss je jednoznačně supermodel! Za rok 2015 zatím vydělala 1,8 milionu liber, což je 67 milionů korun! WOW!

karliekloss

Související články:

MS v ragby = Nejvíc sexy mužů na jednom místě!
Za zdravější já: Vyvarujte se 5 stravovacím chybám
Beauty poradna Kim Kardashian? Jasně, a on-line!