Reklama

Musíte navštívit: Klub Kantýna pro všechny fanoušky hudby

Musíte navštívit: Klub Kantýna pro všechny fanoušky hudby Musíte navštívit: Klub Kantýna pro všechny fanoušky hudby Připravujete se svými přáteli koncert, divadlo, workshop, nebo třeba školení? Zkuste vsadit na Zkušebny Praha a jejich klub Kantýna.
Musíte navštívit: Klub Kantýna pro všechny fanoušky hudby
{loadposition breadcrumb}

Musíte navštívit: Klub Kantýna pro všechny fanoušky hudby

Připravujete se svými přáteli koncert, divadlo, workshop, nebo třeba školení? Zkuste vsadit na Zkušebny Praha a jejich klub Kantýna.

Připravujete se svými přáteli koncert, divadlo, workshop, nebo třeba školení? Zkuste VSADIT na Zkušebny Praha a jejich klub Kantýna.

Klub disponuje jedním z největších klubových pódií, backstage s přímým vstupem na jeviště a zadním vchodem, a velkým sálem s barem. Klub je nekuřácký. K sálu přiléhají dvě menší místnosti, kde se dá při koncertech a akcích v klidu popovídat. Jedna je vybavena dalším barem a oknem s výhledem na jeviště. Do druhé lze umístit mobilní bar.

Prostor klubu je uzpůsoben k pořádání akcí mnoha různých žánrů: od koncertů a DJs party, přes soukromé oslavy, firemní večírky a školení, po workshopy, výstavy a divadlo pro dospělé i děti a záleží tak jen na vás pro co si multifunkční místo zamluvíte. Vždycky to vyjde na výbornou.

Klub Kantýna se schovává v prostorách areálu Zkušebny Praha a pro kapely je zde samozřejmě možnost zazkoušet si i těsně před koncertem nebo se připravit na turné podobně jako Aneta Langerová, Laura a její tygři, SPS, Ben Christovao a další, kteří se ve zkušebnách pravidelně pohybují.

Pro větší akce lze využít velkou místnost (60m2) přímo za jevištěm jako druhou stage nebo backstage. Klub je dobře dostupný MHD (včetně nočních spojů) i autem. Účinkující mohou parkovat u zadního vchodu s nákladovou rampou a výtahem, hosté u hlavního vchodu.

Více informací o Zkušebnách Praha i samotném klubu Kantýna hledejte na www.zkusebnypraha.cz!

Snimek_obrazovky_2015-09-19_v_10.02.46_copy

Snimek_obrazovky_2015-09-19_v_10.02.35

Snimek_obrazovky_2015-09-19_v_10.02.24

Snimek_obrazovky_2015-09-19_v_10.02.12

Více informací o Zkušebnách Praha i samotném klubu Kantýna hledejte na www.zkusebnypraha.cz! Budete spokojení, stejně jako my v redakci při focení mladých talentovaných muzikantů, které už teď najdete v říjnové JOY na stránkách 34-41

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama