#beauty: Jak to vypadá v zákulisí fashion weeků?

#beauty: Jak to vypadá v zákulisí fashion weeků? #beauty: Jak to vypadá v zákulisí fashion weeků? Tak trochu jiný svět se vám právě otevírá!
#beauty: Jak to vypadá v zákulisí fashion weeků?
{loadposition breadcrumb}

#beauty: Jak to vypadá v zákulisí fashion weeků?

Tak trochu jiný svět se vám právě otevírá!

Pokud sledujete nové trendy den, co den, máte přehled v tom, jaký návrhář je právě v kurzu, a která modelka je právě na výsluní, neměl by vám na seznamu znalostí chybět ani přehled o domácích trendech u nás a samozřejmě o Mercedes Benz Prague Fashion Weeku. Kromě nekonečného množství talentovaných návrhářů a designérů a jejich tvorby, kterou na akci prezentují, je důležité i líčení, které každý model dotáhne k naprosté dokonalosti. A kdo jiný by tohle bez zaváhání dokázal než právě beauty label M.A.C pod dohledem Global Senior Artist z Izraele, Netty Szekely. Vytvořila make-up, který charakterizují tři slova – hravý, krásný a troufalý – a společně s týmem 21 top make-up artistů z Čech ho přivedla na přehlídkové molo MBPFW.

Make-up neznal hranic. Oční stíny nahradily tvářenky a naopak, balzámy na rty něžně rozsvítily lícní kosti a rozjasňovače dodaly šmrnc tvářím. Místo klasické techniky aplikace, použila Netta vrstvení jednotlivých produktů, díky kterému nenásilně propojila všechny textury a odstíny.  O zlatavé opálení se postaraly nevšední tóny žlutých a růžových odstínů, kterým lehký dotek červené dodal autenticitu. Řasenka se nanášela zásadně v silných vrstvách.

A jaká byla Netty tajná zbraň pro perfektně hydratovanou a zářivou pleť ještě před tím, než se na ni nanesly první kapky make-upu? Odpovědí je její vlastnoručně namíchaný „MAGIC MIX“, který obsahuje vše potřebné pro okamžitou vzpruhu pokožky:LIGHTFUL SOFTENING LOTION a MINERALIZED CHARGED WATER smíchané v poměru 1:1 plus 1 kapka PREP + PRIME ESSENTIAL OILS na každých 30 ml tekutiny.  Následně stačí pořádně protřepat a nanést čistým štětcem před aplikací make-upu.

A je hotovo. A jaký je výsledek? Kokněte do galerie a kochejte se looky, které si díky M.A.C můžete vytvořit i doma.

Fotogalerie:
 

Související články:

8 tipů, jak se probudit každé ráno krásnější
#money: Kolik vydělávají topmodelky za každý catwalk?
JOY TIPS: On-line redaktorka Terka se proměnila v Barbie?!

sledujte nás na instagramu