#hairstyle: Podzimní vlasový trend, který budeme následovat

#hairstyle: Podzimní vlasový trend, který budeme následovat #hairstyle: Podzimní vlasový trend, který budeme následovat Dokonalý účes z přehlídek, který patří i do ulic.
#hairstyle: Podzimní vlasový trend, který budeme následovat
{loadposition breadcrumb}

#hairstyle: Podzimní vlasový trend, který budeme následovat

Dokonalý účes z přehlídek, který patří i do ulic.

Nová sezóna je tady a letní boho chic vlny v kombinaci s nude líčením a maxi etno šaty, střídají výrazné rtěnky, kalhoty, saka, svetry a šály...

Jaká proměna se děje ve světě vlasových trendů? Zatímco summer party provází vlasy rozpuštěné a lehce zvlněné, na podzim většinou vítězí trend drdolů a pevně svázaných culíků. Letos je ale vlasový trend mnohem uvolněnější. Inspirovaly jsme se lookem Karlie Kloss, která na přehlídkových molech v kolekcích na podzim/zimu 2015 ukázala několikrát po sobě ležérně svázaný drdol na boku hlavy, který spíše než nekonečnou přípravu a ladění každého vlasu do posledního detailu, připomíná bohémský styl a look, který Karlie vytvořila během pár minut ihned po vystrčení hlavy z postele.

Podívejte se kromě Karlie na mole i na krátký tutorial, který vás navede k vytvoření účesu, který pro letošní sezónu získal zelenou a bude lichotit každému tvaru obličeje.

Slibujeme.

Snimek_obrazovky_2015-09-21_v_10.55.54

Související články:

#beauty: Jak to vypadá v zákulisí fashion weeků?
8 vět, které byste si na 1. rande měla nechat pro sebe
6 věcí, kterými si svůj život proměňujete v peklo
sledujte nás na instagramu