XL modelka Ashley: Myšlení i fitness život jako inspirace

XL modelka Ashley: Myšlení i fitness život jako inspirace XL modelka Ashley: Myšlení i fitness život jako inspirace Tahle žena je prostě skvělá!
XL modelka Ashley: Myšlení i fitness život jako inspirace
{loadposition breadcrumb}

XL modelka Ashley: Myšlení i fitness život jako inspirace

Tahle žena je prostě skvělá!

Pokud žijete v domnění, že se ve fashion a fitness průmyslu mohou prosadit jen ženy s velikostmi XS a S, tak se mýlíte. Ashley Graham je skvělým příkladem toho, že pokud jste cílevědomé a jdete za svými sny, vše, po čem toužíte, se může stát skutečností.

Ashley byla už jako malá holčička neměla míry předpovídající její kariéru ikony módních mol. Svou prostorovou výraznost ovšem vždy brala jako výhodu. Nikdo ji totiž jen tak nepřehlédne. Mimo silnější postavy ji byla nadělena i nádherná tvář. A právě její obličej ji pak pomohl k tomu, že se stala hvězdou několika módních a beauty kampaní.

Nic ovšem není zadarmo. Ashley sice hrdě nosí velikosti L a XL, téměř každý den ji ale můžete potkat v posilovně. Její tělo je pevné a kůže krásně hladká. Navíc se Ashley pyšní fyzičkou, kterou bychom jí mohly všechny závidět.

Takže pokud si myslíte, že vaše tělo není hezké, a proto nemá význam žít zdravě a cvičit, děláte chybu! A pokud vám chybí motivace zvednout se a vyrazit do tělocvičny, dělejte to jako Ashley! Její největší hnací silou je hezké fitness oblečení a motivace ostatních. Pokud vás tato skvělá žena zajímá, koukněte na její Instagram! A nebo na malou ochutnávku z jejího života k nám do galerie. 

Fotogalerie:
 

Související články:

8 tipů, jak se probudit každé ráno krásnější
Za zdravější já: Vyvarujte se 5 stravovacím chybám
6 (divno)věcí, které jste nevěděli o zadku

sledujte nás na instagramu