Kolik musí být ženě, aby měla pozornost celého mužského světa?

Kolik musí být ženě, aby měla pozornost celého mužského světa? Kolik musí být ženě, aby měla pozornost celého mužského světa? Na to sbalit celý svět máme tedy vlastně jen 365 dní za život?
Kolik musí být ženě, aby měla pozornost celého mužského světa?
{loadposition breadcrumb}

Kolik musí být ženě, aby měla pozornost celého mužského světa?

Na to sbalit celý svět máme tedy vlastně jen 365 dní za život?

Ať už natrefíte na muže, kterému je 20, 30 ale klidně i 50, jeho preference na věk ženy, kterou by vedle sebe chtěl mít se prostě nemění! Mělo by jí být 20! Ano, 1x20, nebo 2x10, nebo třeba 4x5 – prostě dvacet.

I když nejde o vědecky podložený výzkum, zdrojem takového přesvědčení je seznamka OkCupid, která už delší pozoruje vztahy mezi věky mužů a žen, kteří se spolu chtějí seznámit. Zatímco sympatie mužů k ženám se ve věku téměř nemění, ženy složitě vybírají ve vztahu s každou oslavou svých narozenin. Zatímco ve věku kolem 20. narozenin hledají vysněného muže klidně i výrazně staršího, jakmile dosáhnou ženy 40. roku začnou po svém protějšku najednou pátrat mezi zajíčky. Mladík s 25 lety na kontě je najednou horkou kartou.

A jak celé soukromé pozorování a výsledky hodnotí zakladatel seznamky OkCupid Christan Rudder? Je to jednoduché, zatímco ženy celý svůj produktivní věk věří, že je starší muž zárukou kvality, v průběhu oslav 40. narozenin pochopí to, co muži chápou už od začátku.

Obklopujte se mladými lidmi a žádné stáří vás nikdy nemůže dostihnout!

vek_gif

Související články:

8 vět, které byste si na 1. rande měla nechat pro sebe
Otevřený vztah? 6 věcí, které o něm musíte vědět
4 nestandardní reakce lidského těla na rozchod