#blackdotcampaign? Prosba o pomoc obětí domácího násilí

#blackdotcampaign? Prosba o pomoc obětí domácího násilí #blackdotcampaign? Prosba o pomoc obětí domácího násilí Žádný nový beauty trend, ani cool tetování...
#blackdotcampaign? Prosba o pomoc obětí domácího násilí
{loadposition breadcrumb}

#blackdotcampaign? Prosba o pomoc obětí domácího násilí

Žádný nový beauty trend, ani cool tetování...

Tichý, ale nekonečně silný signál, který znázorňuje jediná černá tečka nakreslená na ruce, zaplavil svět. Během jediného týdne na Facebooku, Twitteru i Instagramu získal podporu 5 milionů lidí a den co den, přibývají další. Jde o poukázání na věc, o které se těžko nahlas mluví, a malý obrázek, tak může být náhražkou za hlasité volání o pomoc. O pomoc pro oběti domácího násilí.

Na začátku měla malá tečka v kampani #blackdotcampaign sloužit obětem domácího násilí jako tichá výpověď o věcech, kterým jsou doma vystaveni. Behěm chvilky ale tečka znázorňovala i nekonečný odpor k domácímu násilí a solidaritu v kombinaci s nabídkou pomoci všem, kteří jsou týrání vystaveni a jednoduše neví, kde hledat pomoc. Jde o globální problém, který ve většině případů může vyřešit právě kromě velké odvahy zneužívaného i pomocná ruka okolí, která ukáže obětem cestu z pekla ven.

Ukažte i vy, že se nebojíte bojovat za správnou věc. Pokud se vám děje doma něco tak strašného, nebo jste svědky toho, že je zlo pácháno na někom ve vašem okolí, ukažte svou odvahu a s černou tečkou na ruce jděte s pravdou ven. Třeba právě v ten moment potkáte jiného člověka, který vám s černou tečkou na ruce půjde pomoct.  

obrazek

Fotogalerie:
 

Související články:

#nailart inspirace: Podzimní trendy z přehlídkových mol
Jak neonemocnět? Zahajte boj proti nachlazení v kuchyni
8 tipů, jak se probudit každé ráno krásnější