Čas nezastavíme: Jak vypadají kolekce na jaro/léto 2016?

Čas nezastavíme: Jak vypadají kolekce na jaro/léto 2016? Čas nezastavíme: Jak vypadají kolekce na jaro/léto 2016? Občas je to divočina, ale inspirace hezká...
Čas nezastavíme: Jak vypadají kolekce na jaro/léto 2016?
{loadposition breadcrumb}

Čas nezastavíme: Jak vypadají kolekce na jaro/léto 2016?

Občas je to divočina, ale inspirace hezká...

Možná jsme se zbláznili, ale je to tak. Vážně úderem konce léta řešíme další sezónu. O takovou krásu se s vámi totiž musíme podělit!

Vybrali jsme pár značek a návrhářů, kteří nás baví - buď svou tvorbou nebo životem a povahou.

1. Ryan Lo. Muž pocházející z Hong Kongu, který ovšem všechny krásy života i svou inspiraci našel v Londýně. Jeho nová kolekce je plná růžové barvy a romantiky.

2. Emilio De La Morena. Španěl, který své zkušenosti před založením vlastní značky získával u Rafaela Lopeze a Jonathana Saunderse. Novinky, které představil, se nesou v duchu jednoduchých linií. Převažuje černá barva a pastelové odstíny.

3. Peter Jensen. Další člověk, který tvoří v Londýně, i když odtud nepochází. Narodil se v Dánsku. Svou značku vytvořil v roce 1999 a hned o dva roky později se stal součástí londýnského Fashion Weeku. Kousky z jeho dílny jsou jako vždy veselé a hravé.

4. Paul Smith. Umělec, který byl v roce 2000 oceněn královnou Alžbětou II. za skvělé služby britské módě. Nyní přišel s další svou typickou kolekcí. Jeho oblečení je vždy běžně nositelné a velmi nápadité.

Paul Smith s modelkou na fashion show, kde představil svou kolekci pro jaro/léto 2016. Na více fotek se můžete podívat v naší galerii.

Paul_Smith2

Fotogalerie:
 

Související články:

67. ročník Emmy Awards: 11 nejlepších outfitů podle redakce
Safari Style: Nicky Hilton na líbánkách
Pro brunetky: Oblékněte se do barev, které vás rozzáří

sledujte nás na instagramu