JOY TIPS: Fitness guru Týna se rozhodla #zazitveci. A hustý!

JOY TIPS: Fitness guru Týna se rozhodla #zazitveci. A hustý! JOY TIPS: Fitness guru Týna se rozhodla #zazitveci. A hustý! Další várka inspirace je tu!
JOY TIPS: Fitness guru Týna se rozhodla #zazitveci. A hustý!
{loadposition breadcrumb}

JOY TIPS: Fitness guru Týna se rozhodla #zazitveci. A hustý!

Další várka inspirace je tu!

Val pro vás má pozvánku na super akci, Terka s Týnkou opět zběsile nakupují online a hodlají k tomu zlákat i vás. Karolína ujíždí na výletění a objevila super mobilní aplikaci, o kterou se s vámi musí podělit. A Mája? Tak ta vás stoprocentně pobaví a rozveselí...

Valentina, šéfredaktorka

Pokud jste ještě nebyli na žádné party nebo kafi v Containallu kousek od Malostranské, tak se tam vydejte co nejdřív. Až do neděle se totiž v budově přímo vedle něj koná festival LUSTR, který vám představí to nejlpeší z tvorby mladých českých a slovenských ilustrátorů. A to si určitě nenechám ujít. 

Festival nabídne výstavu přibližně třiceti umělců, koncerty, diskuse, přednášky, workshopy, videoprojekce a hlavněsetkání s českými, slovenskými a zahraničními umělci.

Ze zahraničních hostů se můžete těšit na výstavu a přednášku LASSE WANDSCHNEIDERAworkshopGELATOLOGY italského studia Fludd, nebo RISO workshop rakouského studia SOYBOT. Více info na www.lustrfestival.cz!

Snimek_obrazovky_2015-09-25_v_9.48.15_copy

Tereza, online editorka

I když jsem fanynkou léta, posedávání venku s přáteli, nekonečného grilování a pozdních západů slunce, na podzim rozhodně deprese nemívám. Nechoulím se do peřin z pocitem, že končí svět a příval dobré nálady, ale naopak si užívám pocit, že po nekonečném letním večírku v obklopení těch nejlepších lidí mám na podzim víc času na sebe, víc času na to schovávat se doma. Najednou mám chuť ležet doma s knížkou, uvařit si čas, zapálit svíčky a užívat si ten moment, kdy za oknem prší a vy jste v klidu. Aby ale pocit z toho, že všude dobře doma nejlíp opravdu fungoval, musím mít doma pořádek, žádný prach, oblečení po podlaze a plný koš. Chci nové čisté povlečení, chci nové voňavé svíčky a všechny ty maličkosti, které najednou dělají domov tím nejkrásnějším místech. Chci doma celou kolekci F&F home, která je dokonale krásná ve své jednoduchosti a drobných detailech. A až si ji na webu F&F home prohlédnete taky, věřím že se o ní půjdeme spolu tak trochu poprat, ale jen tak přátelsky! I když tu svíčku ve skleněné dóze s víčkem prostě musím získat hlavně já!

Snimek_obrazovky_2015-09-23_v_15.31.37_copy

Kristýna, fitness redaktorka

Kdybych měla říct jeden e-shop, který mě pořád baví, hned vím: Zoot. Z několika důvodů. Ale ty vám vypisovat všechny radši nebudu. Ale jednu, tu nejaktuálnější bych mohla! Jejich podzimní kampaň #ZAZITVECI je super. Nevím, jak vy, ale já mám s oblečením spojených hodně konkrétních příběhů. Takže moje oblíbené tričko většinou není jen obyčejný kus hadru, ale srdcovka, kterou mám spojenou s určitým člověkem nebo situací. A když se mi ušpiní (což v mém případě není až takový problém) nebo ho jinak zničím (třeba mi kalhoty roztrhne jeden z mých psů během vítacího ceremoniálu po příchodu domů), mrzí mě to pořádně dlouho. A přesně o tom je i hlavní myšlenka Zootu. Není vlastně až tak důležité, co máte na sobě, ale co v oblečení zažijete. Mrkněte na zazitveci.zoot.cz a pochopíte. A možná i něco vyhrajete. JEN TAK.

ZOOT.cz___lodicky

Karolína, online redaktorka

Milujete výlety a chybí vám inspirace, kam vyrazit? Mám pro vás bezva tip! Jako online maniak ráda stahuju azkouším nové aplikace. Momentálně jsem nadšená z projektu společnosti CzechTourism - Tradice má smysl. Aplikace České tradice vás protáhne Českou republikou a seznámí vás se zvyky, zvláštnostmi, nářečími i dobrotami jednotlivých krajů. No není to dobrodružství, vyrazit třeba na Jižní Moravu a zjistit, co je to špargl? Tak stahujte, zdarma, na Android i iOS! P.S. V rámci téhle aplikace si můžete vytvořit super originální selfie!

aplikace_2_copy

Mariya, fashion redaktorka

Náhodou jsem někde narazila na mega vtipný účet na instagramu a nemůžu si to nechat jen pro sebe. Je kluka Phila Fergusona, který má nick @chiliphilly a sám si plete neuvěřitelně vtipné čepice. Takže od teď, když mám špatnou náladu, mrknu na jeho nový výtvor a hned se mi sám od sebe na tváři objeví úsměvDoporučuju!

Snimek_obrazovky_2015-09-23_v_14.32.20 


Související články:

JOY TIPS: On-line redaktorka Terka se proměnila v Barbie?!
JOY TIPS: Stylové opalování podle online redaktorky Karolíny
JOY TIPS: Zdravé lívance podle fitness redaktorky Týny
sledujte nás na instagramu