Musíte zažít: Výlety po stopách filmových hrdinů

Musíte zažít: Výlety po stopách filmových hrdinů Musíte zažít: Výlety po stopách filmových hrdinů Objevte Českou republiku jinak!
Musíte zažít: Výlety po stopách filmových hrdinů
{loadposition breadcrumb}

Musíte zažít: Výlety po stopách filmových hrdinů

Objevte Českou republiku jinak!

Rádi prožíváte nová dobrobrodružství, ale často vám chybí nápad, kam vyrazit? Máme pro vás tip na aplikaci, která tento malý problém vyřeší. Líbit se bude hlavně těm z vás, kteří máte rádi filmy. A je jedno, jestli české nebo zahraniční.

Mobilní aplikace Czech Film Trips vás zavede do míst, kde se odehrávaly vaše oblíbené filmové nebo pohádkové příběhy. Dostupná je zdarma pro Android i iOS.

A jak funguje? Jednou z variant je vyhledávání podle filmu. Milujete například snímek Ať žijí duchové? A ještě jste nebyli na zřícenině hradu Krakovec? Tak to musíte napravit. Videa a fotky z filmu vám připomenou, kde přesně se vaši hrdinové pohybovali.

Pokud rádi vyrážíte na neznámá místa, stačí si zapnout GPS v mobilu a aplikace Czech Film Trips vám odhalí všechny filmové kulisy ve vašem okolí.

Další vychytávkou jsou naplánované výlety. Trasy Hollywoodská Praha, Kde zářil Amadeus i Prázdniny malého Vaška vám zaručují výjimečné zážitky. Tak neváhejte a stahujte. Tenhle online průvodce vás bude bavit!

app_zakres_CZ

Pokud si svůj volný čas rádi plánujete v klidu domova, skvěle vám pomůžou webové stránky ww.zemefilmu.cz!

Už teď jsme zvědaví, kam vyrazíte. My si určitě naplánujeme alespoň jednodenní výlet hned na prodloužený víkend, který nás už za chvilku čeká...

F_1200x627_hluboka_watermark

Související články:

Kam za nákupy: 7 nestylovějších měst
#blackdotcampaign? Prosba o pomoc obětí domácího násilí
8 nejlepších filmových milostných trojúhelníků