Beckhamovi mají vyděláno: Jsou prý bohatší než anglická královna!

Beckhamovi mají vyděláno: Jsou prý bohatší než anglická královna! Beckhamovi mají vyděláno: Jsou prý bohatší než anglická královna! Neuvěřitelné...
Beckhamovi mají vyděláno: Jsou prý bohatší než anglická královna!
{loadposition breadcrumb}

Beckhamovi mají vyděláno: Jsou prý bohatší než anglická královna!

Neuvěřitelné...

Specialisté i studenti z London School of Marketing si určili jako předmět studie rodinu Beckhamových a zjistili vážně zajímavé věci. Zaměřili se na to, kolik vydělávají i jakou má jejich rodina hodnotu. Jste zvědaví, co zjistili?

Hlava rodiny, David Beckham, si jako skvělý fotbalista vydělal téměř 228 miliónů dolarů. A není divu. Za svou kariéru vyhrál titul v anglické, španělské, americké i francouzské lize. A v roce 2004 byl dokonce nejlépe placeným fotbalistou na světě!

Pozadu nezůstává ani jeho manželka, Victoria Beckham, která svou kariéru odstartovala jako členka skupiny Spice Girls. Nyní se ovšem věnuje módě a je jasné, že se jí daří. Práce ve fashion odvětví ji do dnešního dne vynesla přes 91 milión amerických dolarů. To je skoro 2 a čtvrt miliardy korun.

A tato suma by mohla velmi rychle stoupnout, pokud se Victorii podaří prorazit mezi běžně dostupnými značkami. Plánuje totiž velké změny - touží po výrobě oblečení, které si bude moci dovolit téměř každý.

Třináctiletý Romeo Beckham měl zatím jen jednu příležitost vydělat si nějaké peníze. Nafotil kampaň pro Burberry, která mu vynesla hezkých 68 tisíc dolarů. To znamená 3250 korun za minutu práce!

Snimek_obrazovky_2015-09-30_v_10.21.22

Šetnáctiletý Brooklyn Beckham má už také slibně rozjetou kariéru v modelingu. To, kolik vydělává, si ovšem jeho agenti nechávají jen pro sebe. Jisté ale je, že to nebude zrovna málo. Jen samotné jméno Beckham má totiž podle expertů hodnotu 106 miliónů dolarů.

Související články:

Láska na první pohled? NE! Na první polibek? ANO!
Selfie na mole a nová kolekce Dolce & Gabanna
JOY TIPS: Fitness guru Týna se rozhodla #zazitveci. A hustý!