4 důvody, proč už se nikdy neozve

 4 důvody, proč už se nikdy neozve  4 důvody, proč už se nikdy neozve Všechno se zdá být nadpozemsky v pořádku a najednou...
 4 důvody, proč už se nikdy neozve
{loadposition breadcrumb}

4 důvody, proč už se nikdy neozve

Všechno se zdá být nadpozemsky v pořádku a najednou...

Seznámíte se s hezkým, milým klukem. V klidu absolvujete první, druhé i třetí rande, dáte si pár pus, několikrát se vášnivě políbíte, vy jste z něj v oblacích a on z vás podle všech vnějších znamení taky. Píšete si o tom, co zrovna děláte a kdy se znovu uvidíte. Už už plánujete termín seznámení nového objevu s rodiči a najednou... Disconnect! Hlasová schránka! Volaný účastník právě hovoří! Bohužel ne s vámi. Všechno je u konce. A vy sedíte, nevíte proč a bohužel je dost možné, že už se to ani nikdy nedozvíte. Ano, připadáte si jako naivní kr*va, ale realita je občas krutá a když už nepřijde vysvětlení z jeho úst, seznamte se s nejčastějšími důvody rychlého přesunu pana Božského do protiatomového krytu. I když mu totiž neodpustíte chování nebeského hulváta, alespoň si můžete říct, že chyba v tomhle ohledu prostě nebyla na vaší straně!

1. Celé to bylo jen součást sázky. Ne, tento důvod není inspirovaný filmovým scénářem kasovního trháku. Jde bohužel o realitu, které sem tam některá z nás může být součástí. Sedíte s kamarádkami v baru a najednou k vám přitančí krasavec s žádostí o číslo. Vy jste štěstím bez sebe a on u kamarádů získá zdarma předplatné na 10 panáků. Vezme si ho a ozve se, protože za oficiální rande s vámi získá u kluků dalších 10 navrch.

2. Dostal špatnou radu. Nejen holky jsou v oblasti mužů královské drbny. Když zasednou kluci probíhá to s diskuzí o ženách podobně vášnivě. A tak se klidně může stát, že mu jeho nejlepší kamarád poradí, ať hezky počká, jestli budete mít kuráž na to, ozvat se jako první. Tak co, budete?

3. Klasická trémička. Světe div se, ale kluci jsou ze vztahu stejně vyklepaní jako my. Bojí se odmítnutí i toho, že vyhoří. A ano, než aby zariskovali, stáhnou se radši do ústraní a dělají neviditelné.

4. Je to jenom kr***n! Na to zkrátka není co říct. Snad jen... Každý prostě nemůže být superhrdina. 

 

Související články:

6 věcí, které vám do vás zamilovaný kluk nikdy neudělá
#blackdotcampaign? Prosba o pomoc obětí domácího násilí
Kolik musí být ženě, aby měla pozornost celého mužského světa?