Reklama

Crew Taylor Swift: Být její kamarádkou se vyplácí!

Crew Taylor Swift: Být její kamarádkou se vyplácí! Crew Taylor Swift: Být její kamarádkou se vyplácí! Tipnete si, kolik parta jí nejbližších žen vydělává, a kdo do ní patří?
Crew Taylor Swift: Být její kamarádkou se vyplácí!
{loadposition breadcrumb}

Crew Taylor Swift: Být její kamarádkou se vyplácí!

Tipnete si, kolik parta jí nejbližších žen vydělává, a kdo do ní patří?

Taylor Swift má kolem sebe spoustu skvělých lidí, kteří jí pomahají a doprovází kdykoliv potřebuje. Být jednou z jejích BFF musí být skvělé. Dovedete si to představit? Jaké to asi je, mít jednu z nejznámějších a nejvlivnějších celebrit na předvolbě rychlého vytáčení?

V této partě nenajdete jen fajn přítelkyně, ale také velmi bohaté a úspěšné ženy. Po boku Taylor stojí mimo jiné i 3 topmodelky, které patří mezi nejlépe placené na světě. Pokud sečtete výdělky celé téhle povedené skupiny, vyjde vám asi 104 a půl milionu amerických dolarů. To je slušné, že?

Kromě toho, kolik mají tyto krásky na účtě, mohou bojovat i v počtu followerů na Instagramu. Přijde vám to zbytečné? Tak to se pletete. V dnešní době i fanoušci na sociálních sítích rozhodují o tom, kolik si celebrity říkají za svou práci.

Například modelka Victoria Secret, Martha Hunt, má více než 1 milion followers a vydělá asi 2 miliony dolarů. Její kolegyně, Karlie Kloss, s více něž 3 miliony fanoušků obdrží za svou práci okolo 5 milionů dolarů. Co vy na to?

A koho dalšího v této partě najdete? Nemůže chybět Lily Aldridge, Gigi Hadid, Kendall Jenner ani Cara Delevingne

a_copy

f

b

c

d

e

Související články:

#sexylist: Oficiální seznam nejpřítažlivějších nohou, rtů i selfie
67. ročník Emmy Awards: 11 nejlepších outfitů podle redakce
#blackdotcampaign? Prosba o pomoc obětí domácího násilí
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama