Láska na první pohled? NE! Na první polibek? ANO!

Láska na první pohled? NE! Na první polibek? ANO! Láska na první pohled? NE! Na první polibek? ANO! Neskutečné...
Láska na první pohled? NE! Na první polibek? ANO!
{loadposition breadcrumb}

Láska na první pohled? NE! Na první polibek? ANO!

Neskutečné...

8 lidí. 4 muži a 4 ženy byli náhodně spárováni. Nikdy se neviděli, nikdy o sobě neslyšeli, nikdy spolu nemluvili. Spojuje je jen to, že žijí ve stejném městě, což je jedna z okolností, která by jim mohla velmi ulehčit randění!

Ptáte se, proč mluvíme o randění, když se tyto páry neznají?

Šlo o jednoduchý experiment. Zavázat ženě a muži oči, postavit je proti sobě a nechat je se políbit. Nikdo ze čtyř párů na to nešel nijak rychle. Většina z nich si několik minut povídala o tom, že jsou nervózní, že vlastně nevědí, co od této zkušenosti čekat. Po krátkém mapování těla toho druhého se vážně všichni začali líbat. Zpočátku nejistě, po chvilce se ovšem stalo něco, co snad ani nikdo neočekával. Přeskočila jiskra! 

Líbání bylo vášnivější a vášnivější! Po nějaké době si sundali šátky z očí a zarazili se. Zjistili totiž, že se intimně sblížili s někým, koho by si například na ulici vůbec nevšimli. Počáteční nevědomost a fakt, že si o člověku, kterého líbali, mohli udělat názor jen pomocí doteků a hlasu, jim pomohl překonat předsudky a zjistit, že jiskra a chemie vážně funguje!

Nedovedete si to představit nebo tomu nevěříte? Tohle video vám to dokáže!


Související články:

Crew Taylor Swift: Být její kamarádkou se vyplácí!
Objev Instagramu: Zvířecí rodina psů, křečka a papoušků
Sex v číslech: Jak často to ženy opravdu chtějí?