10 trapných věcí, které děláme kvůli hezkým fotkám na Instagram

10 trapných věcí, které děláme kvůli hezkým fotkám na Instagram 10 trapných věcí, které děláme kvůli hezkým fotkám na Instagram Neměli bychom se nad sebou zamyslet?
10 trapných věcí, které děláme kvůli hezkým fotkám na Instagram
{loadposition breadcrumb}

10 trapných věcí, které děláme kvůli hezkým fotkám na Instagram

Neměli bychom se nad sebou zamyslet?

Instagram - zábava, business i velký žrout času. Pokud totiž chceme nádherné fotky, musíme si dát vážně záležet. Uvědomili jste si někdy, co všechno pro hezké obrázky děláme?

1. Rychloselfie. Pokud rádi sdílíte outfity, denní líčení nebo vlasový styling se světem a fotíte se na veřejných místech, je jasné, že to může působit trošku divně. Není se ale za co stydět - vždyť to v dnešní době dělá těměř každý!

2. Filtry. Jak dlouho strávíte nad úpravou fotky? Pokud si vybíráte program i filtr více než pár minut, zamyslete se nad sebou!

3. Příprava. Rádi fotíte svůj pracovní stůl? A jak dlouho vám trvá příprava? Nebo chcete tvrdit, že máte běžně vedle počítače čerstvé květiny a zapálenou svíčku?

Snimek_obrazovky_2015-09-30_v_10.46.32

4. Správný popisek udělá hodně. Může vám zajistit spoustu srdíček i komentářů. Uvědomte si ale, jestli kvůli pár slovům pod fotkou neotravujete své okolí. Věty tipu ,,Co tam mám napsat?" a ,,Přečti si to, je to dobrý?" raději vynechte.

5. Přiznejte se, jak dlouho jste nejedli teplé jídlo? Focení krásných pokrmů v restauracích i doma je super, ale všeho s mírou. Nenechte si zkazit požitek a chuť kvůli desítkám fotek na Instagram!

6. Chutě stranou! Pokud si z jídelního lístku vybíráte podle toho, jak je jídlo fotogenické a ne jak chutná, je něco vážně špatně.

Snimek_obrazovky_2015-09-30_v_11.06.42

7. Jak často uděláte minimálně 50 selfie proto, abyste je pak všechny smazali?

8. Foto gymnastika. Občas je vážně problém vtěstnat všechny nové doplňky, boty i kabelku na jeden obrázek. 

9. Adrenalin. Pózování na přechodu a podobné nebezpečné nesmysly za dobré fotky asi vážně nestojí...

10. Smazali jste někdy fotku jen proto, že za určitý čas neměla dostatek srdíček. Achjooo...

Související články:

Selfie na mole a nová kolekce Dolce & Gabanna
Crew Taylor Swift: Být její kamarádkou se vyplácí!
Objev Instagramu: Zvířecí rodina psů, křečka a papoušků
sledujte nás na instagramu