JOY TIPS: Beauty guru Veru řeší fashion a prosí o pomoc!

 JOY TIPS: Beauty guru Veru řeší fashion a prosí o pomoc!  JOY TIPS: Beauty guru Veru řeší fashion a prosí o pomoc!
 JOY TIPS: Beauty guru Veru řeší fashion a prosí o pomoc!
{loadposition breadcrumb}

JOY TIPS: Beauty guru Veru řeší fashion a prosí o pomoc!

Valentina, šéfredaktorka

Dlouho jsem hledala vlasový produkt, který by mi vyhovoval. Nemám ničím výjimečné vlasy: nejsou ani husté ani moc jemné, ale neustále mi někam poletují a působí tak nonstop rozcuchaným dojmem. Po všemožných stylingových pěnách nebo krémech mi vlasy spíše splihly a oleje mi hlavu úplně umastily. Konečně jsem ale našla to, co mé vlasy vyžadují. Nový olejový elixír Nutri Shine od Alciny si nanáším do ručníkem vysušených vlasů, a pak je nechám uschnout na vzduchu. Vlasy mám potom krásně lesklé a poslušné. Stačí jen dvě kapky a konečně se nemusím rozčilovat kvůli nekonečnému krepatění. Tento olej navíc můžete používat různými způsoby: před umytím, po umytí, po vyfoukání nebo ho můžete nechat i působit celou noc. Je to prostě takový malý zázrak, který díky svému složení z arganového oleje a oleje z jader hroznového vína vůbec nezatěžuje. Doporučená cena: 440 Kč

Untitled_design_copy

Tereza, online editor

Miluju víno a pro všechny jeho fanoušky mám super TIP! Vyzkoušejte tekuté předplatné od DVĚ DECI. Je prostě nejlepší. Stačí si vybrat na webu www.dvedeci.cz jednu ze dvou variant předplatného "čas radosti" pro každodenní potěšení, nebo "čas zralosti" pokud jste tak trochu znalec. A potom? Potom už se jen každý měsíc můžete těšit na dvě zajímavá vína, která vám domů přijdou i s degustačním popisem a videoochutnávkou. O víně se tak dozvíte i celý příběh jeho vzniku, barvě, vůni i chuti. No, prostě paráda. První lahve už doma testuji a vy byste měli taky! Aspoň dvě deci!

Snimek_obrazovky_2015-10-06_v_23.34.04

Veronika, beauty redaktorka

Tak nám venku pěkně přituhuje! Ale i na tom si musíme umět najít nějaká pozitiva. Třeba to, že si můžeme koupit nové podzimní hadříky! Čekala jsem jako na smilování, až dokončíme listopadové vydání, nebudeme muset sedět až do večera v redakci a já budu moct po práci vyrazit na obhlídku obchodů. Mým podzimním must-have kouskem a položkou č. 1 na nákupním seznamu jsou over-knee kozačky. Hodí se totiž elegantně k šatům, pohodlně k over-sized svetrům i na sportovno k džínům. Pokud také vyrazíte na lov vysokých kozaček, podělte se se mnou o své úlovky. Na vaše obrázky se budu těšit na veronika.hrubcova@burda.cz!

Snimek_obrazovky_2015-10-01_v_15.19.58

Kristýna, fitness redaktorka

Předminulý týden jsem byla na super party značky Coolpad. Nejen, že jsem si ten večer v pražské Občanské plovárně užila opravdu řádně (byla tam spousta skvělého jídla a pití), ale ještě jsem dostala na testování mobil! (Jedna z těch nejúžasnějších výhod JOY "dreamjob" – DĚKUJU!) 

A musím říct, že je super. Na to, že stojí nějaké tři tisíce, je jeho výkon perfektní. Reaguje rychle, je přehledný a másuper foťák. Jestli teda hledáte nějaký slušný telefon za pár korun, určitě doporučuju Coolpad Porto E560. Má všechno, co potřebujete. I když nemá na zadní části nakouslé jablíčko. :-)

Screen_shot_2015-10-01_at_14.24.08_copy


Karolína, online redaktorka

Už minule jsem na sebe práskla, že bez svého telefonu nedám ani ránu. Miluju veškeré online vychytávky, hodně fotím, natáčím a téměř pořád si s někým sdílím zážitky. Baterie mého mobilu to ovšem vůbec nezvládá. A protože stále někde lítám, je pro mě přenosná nabíječka naprosto nezbytná věc. Dlouho mi trvalo najít tu pravou, ale teď ji mám a nikomu jí už nikdy nedám. Je od Microsoftu a dokáže můj telefon nabít až 3x! Navíc má super indikátor, který mi přesně ukáže, kolik toho ještě zvládne. Díky tomu mě nikdy nenechá ve štychu! K tomu všemu je krásně barevná, takže ji v kabelce vždy bleskurychle najdu. Takže pokud máte stejné problémy jako já, Microsoft Portable Power DC-21 je jasná volba :)

Snimek_obrazovky_2015-10-01_v_15.48.31

Související články:

JOY TIPS: Fitness guru Týna se rozhodla #zazitveci. A hustý!
JOY TIPS: On-line redaktorka Terka se proměnila v Barbie?!
JOY TIPS: Stylové opalování podle online redaktorky Karolíny
sledujte nás na instagramu