Bridget Jones je zpět! Máme první fotku 3. pokračování

Bridget Jones je zpět! Máme první fotku 3. pokračování Bridget Jones je zpět! Máme první fotku 3. pokračování Nic nebude tak, jako dřív.
Bridget Jones je zpět! Máme první fotku 3. pokračování
{loadposition breadcrumb}

Bridget Jones je zpět! Máme první fotku 3. pokračování

Nic nebude tak, jako dřív.

Na začátku byl deník, následovala Bridget tak trochu s rozumem v koncích a najednou se řeší dítě. Ano, ve třetím díle očekávaného filmu na motivy knihy od Helen Fielding, Bridget už ani zdaleka není nešťastná a nemotorná, ba naopak. Má dobrou práci i skvělé postavení, po jejím boku je hodný přítel, ale dítě si nějak dává stále načas. Pak aletěhotenství najednou zaklepe na dveře a Jones se sama sebe ptá, kdo je otcem... Marc Darsy nebo Daniel Clever?

A jak to bude s obsazením? Renée Zellweger, která kývla na nabídku ztvárnit opět hlavní roli, ale před natáčením měla jednu podmínku – žádné přehnané tloustnutí a hubnutí. Colin Firth bez větších problémů v roli Darcyho zůstává, aleHugh Grant končí. Už na konci natáčení 2. dílu se mu něco nezdálo, ale když dostal do ruky scénář k pokračování č. 3, být součástí filmu odmítnul. Kdo tedy nahradí sukničkáře Daniela v jeho roli? Podle všech zákulisních drbů se mluví o herci známém ze seriálu Chirurgové. Ano, máte to? No jasně Patrick Dempsey. Nic proti němu, ale Hugh je Hugh.

A to nejlepší nakonec?! Víte, co nahradí deník? To, co je pro Bridget tak charakteristické? Vítejte v roce 2015 – iPad!

bridgetjones3_copy

Související články:

Carrie Bradshaw opět v New Yorku: Vyrazila na balet
Potřebujete se zbavit stresu? Dejte si tu správnou svačinu!
Staňte se ranním fitness nadšencem: Stačí vydržet 24 dní
sledujte nás na instagramu