Musíte navštívit: TENISKOLOGY 2015

Musíte navštívit: TENISKOLOGY 2015 Musíte navštívit: TENISKOLOGY 2015 Veletrh tenisek, který si nesmíte nechat ujít - je největší ve střední Evropě!
Musíte navštívit: TENISKOLOGY 2015
{loadposition breadcrumb}

Musíte navštívit: TENISKOLOGY 2015

Veletrh tenisek, který si nesmíte nechat ujít - je největší ve střední Evropě!

Často narazíme na nějakou skvělou akci až na poslední chvíli, a proto vám o ní nestihneme říct. Tentokrát je tomu naštěstí jinak!

Pokud jste jako my blázni do tenisek a nosíte je kdykoliv a kamkoliv, udělejte si čas 24. října. Ve Vinohradském Pavilonu se od 10 do 21 hodin bude konat skvělý prodejní veletrh - tenisek ráj!

Pokud nevíte, kde přesně to je, nevadí. Stačí dojet metrem, autobusem nebo tramvají na Náměstí Míru. Odtud už vás přímo na místo odvezou vozy ŠKODA Monte Carlo. No neberte to! 

Na akci TENISKOLOGY objevíte boty všech velkých značek. Která je právě pro vás ta top? Adidas, Converse, Nike, Puma nebo třeba Reebok?

Mimo sneakers na každém kroku tam na vás bude čekat i bohatý doprovodný program! Už teď se nemůžeme dočkat koncertu Dana Bárty a Vladimira 518 na ŠKODA stage. Těšíme se i na speciální TENISKOLOGY drink s Absolut vodkou. Mňam!

Určitě se zastavíme i u stánků Douglas, kde nás nalíčí a u sympaťáků ze ZOOTu, kteří nám poradí třeba s tím, jak které tenisky zkombinovat.

Pokud se bojíte, že lístky na tuhle akci budou pěkně drahé, tak se pletete. Pokud se hned teď zaregistrujete na webu www.teniskology.com, dostanete vstupenku zdarma! Tak s kým z vás se tam redakce JOY potká? A na co se těšíte nejvíc? 

Pokud náhodou nemáte čas, nezoufejte. Průběh celé akce můžete sledovat na YouTube a Rádiu Spin! A mrkněte určitě i na Instagram @teniskology.

12036908_924173127653775_3793970224728539201_n

Související články:

6 fashion blogů, které byste měly začít sledovat
Tenisky: 10 párů, které vám nesmí chybět
Fashion inspo: Cara Delevingne 20x jinak