Serena & Chuck: Jak probíhal casting na jejich role?

Serena & Chuck: Jak probíhal casting na jejich role? Serena & Chuck: Jak probíhal casting na jejich role? Podívejte se s námi tak trochu do historie. Zajímá vás, jak se Blake Lively a Ed Westwick stali součástí seriálu GOSSIP GIRL?
Serena & Chuck: Jak probíhal casting na jejich role?
{loadposition breadcrumb}

Serena & Chuck: Jak probíhal casting na jejich role?

Podívejte se s námi tak trochu do historie. Zajímá vás, jak se Blake Lively a Ed Westwick stali součástí seriálu GOSSIP GIRL?

Serena van der Woodsen i Chuck Bass zmizeli z televizních obrazovek už v roce 2012. O té doby se nám po nich velmi stýská. Chybí nám drzá a koketní Serena i sebejistý a drsný Chuck.

Herečka Blake Lively, která hrála právě Serenu, je čerstvou maminkou, a proto se do podobné role asi jen tak nevrátí. Tím větší radost jsme měli, když jsme si pouštěli videa, kde nechybí žádné pro Serenu tak typické gesto. Potěšil nás i suverénní Chuck, který by podle nás svým šarmem ohromil jednoduše celý svět. Promiň, Nate Archibalde!

Vraťme se s námi zpátky do roku 2007, kdy se celý seriál pomalu začal probouzet k životu. Jak bude vypadat příběh už pro tvůrce bylo jasné, otázkou ale stále zůstávalo, kdo obsadí hlavní role. A tak přišel na řadu casting! Právě díky němu se v roli Sereny objevila Blake a Chucka ztvárnil Ed. Bylo to jasné! Z první čtené castingové zkoušky... Jen se na ni podívejte!

Jsme zvědaví, jestli byste si je do jejich role vybrali po prvních záběrech i vy? Přesvědčí vás o svém talentu?

Související články:

Kate Winslet: 40. narozeniny a plastika?!
Bridget Jones je zpět! Máme první fotku 3. pokračování
#beauty: Sestry Kardashian i Jenner mají svou aplikaci